Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтелектуальні системи ГЕО", вул.Будівельників, 34/1, оф. 1, г. Київ, 02100, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтелектуальні системи ГЕО"

Адреса:вул.Будівельників, 34/1, оф. 1, г. Київ, 02100, Україна
Телефон:+38(044) 503-64-43
Факс:+38(044) 503-64-43
Вебсайт:http://www.isgeo.kiev.ua


Директор - Чабанюк Віктор Савович

Сфера діяльності:

1. Розробка программних продуктів з електронними картами на компакт-дисках
2. Розробка та продаж геоінформаційного програмного забезпечення
3. Розробка проектів в Інтернет/інтранет з використанням електронних карт
4. Участь у міжнародних проектах в екологічній сфері

Компанія "Інтелектуальні Системи ГЕО" була заснована в 1996 році групою спеціалістів Інституту Кібернетики ім. В. М. Глушкова і на данний час є однією з провідних українських компаній у сфері розробки та впровадження геоінформаційних систем та просторових баз даних. "Інтелектуальні Системи ГЕО" є тією компанією, що активно впроваджує і використовує новітні технології для візуалізації та просторового аналізу даних, і з цього приводу виділяє такі основні напрями діяльності:
- розробка програмного забезпечення різних рівнів складності,
- розробка та впровадження електронних карт та просторових баз даних,
- впровадження сучасного геоінформаційного програмного забезпечення,
- моделювання та розробка корпоративних рішень для Інтернет/Інтранет з використанням ГІС-технологій,
- обробка та аналіз аерофотознимків, супутникових зображень, даних радіолокації та GPS-пристроїв.
Компанія "Інтелектуальні Системи ГЕО" співпрацює з науковими організаціями та провідними вченими України, приймає активну участь у дослідницьких екологічних проектах, що проводяться під егідою TACIS та інших міжнародних організацій. У сфері екологічного менеджменту компанією було розроблено різні інформаційні системи, такі як РадЕко (інформаційна система радіоекологічного менеджменту), ГеоБІС (базова інформаційна система геоданих), ГеоБанк (система організації та доступу до просторових даних) тощо.
Великим здобутком плідної взаємодії науки та сучасних геоінформаційних технологій є Електронний Атлас України, що був розроблений компанією "Інтелектуальні Системи ГЕО" та Інститутом Географії Національної Академії Наук України в 2000 році.
Компанія має партнерські стосунки з різними вітчизняними та іноземними компаніями. Основним здобутком інтеграції з іноземними партнерами "Інтелектуальні Системи ГЕО" вважає отримання у 1996 році статусу офіційного партнера корпорації MapInfo (США) в Україні - світового лідеру на ринку геоінформаційних технологій. Компанія "Інтелектуальні Системи ГЕО" підтримує також партнерські стосунки з компаніями PCI Geomatics Inc. (Канада) - виробником програмного забезпечення для обробки та аналізу даних дістанційного зондування Землі та MapCentric (Велика Британія) - незалежним європейським дистриб'ютором геоінформаційного програмного забезпечення відомих іноземних компаній.
Код компании: 9619