Акціонерне товариство закритого типу "Інформаційне агентство "Експресінформ", вул. Боженка, 15, корп. 7, к. 411, м. Київ, 03680, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство закритого типу "Інформаційне агентство "Експресінформ"

Адреса:вул. Боженка, 15, корп. 7, к. 411, м. Київ, 03680, Україна
Телефон:+38(044) 261-52-23, 261-56-50, 261-56-61, 289-90-36
Факс:
Вебсайт:http://www.ei.com.ua


Президент - Губанова Тетяна Володимирівна

Інформаційне агентство «ЕКСПРЕСІНФОРМ» — одне із перших в Україні незалежних і політичне неангажованих інформаційних підприємств із 100%-ним приватним капіталом. Створене у вересні 1992р. групою професіоналів у сфері збору та обробки економічної інформації.
На даний час агентство «ЕКСПРЕСІНФОРМ» і його дочірні та аффільовані
структури: підприємство «ЕКСПРЕСІНФОРМ -СТУДІЯ», Центр обробки економічної інформації у сфері ПЕК «ЕНЕРГОБІЗНЕС», Інформаційно-аналітична служба «ІНФОРМЕКСПРЕС», Телерадіокомпанія «ЕКСПРЕС-ІНФОРМ», випускають 11 інформаційних продуктів з періодичністю від щоденної до щотижневої у паперовій та електронній версіях кожний, адресованих насамперед управлінському персоналу господарських і управлінських структур всіх форм власності, а також телепередачу економічних новин «Підсумки дня» (сорок п'ять показів на день на чотирьох київських і 24 регіональних каналах українського телебачення) та щомісячний рекламно-інформаційний каталог послуг туристичних фірм України «Синдбад-мандрівник».
Серед найбільш популярних продуктів Агентства щоденні бюлетені «Вікно в
Україну», «Новини нормативного регулювання», «Агроновини». «Енергобізнес-новини»; тижневики «Коментарії», «Енергобізнес», «Транспорт». Оцінити зміст цих та інших продуктів Агентства всі бажаючі можуть, здійснивши ознайомчий тур сторінками сайту WWW.EI.COM.UA, або замовивши безкоштовне обслуговування через маркетингову службу Агентства.
Для відвідувачів сайту WWW.EI.COM.UA реалізована також принципово нова послуга — можливість формування індивідуальних пакетів на основі окремих блоків з різних продуктів Агентства.
Прямі поставки інформаційних продуктів доповнюються виконанням індивідуальних замовлень на інформаційні дослідження макроекономічної і галузевої тематики, а також на створення і розміщення у виданнях і телепередачах Агентства різних рекламних матеріалів.
Свою діяльність Агентство «ЕКСПРЕСІНФОРМ» здійснює через центральний
офіс у Києві, а також агентами у Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Харкові.
Інформаційний бізнес Агентства розвивається виключно за рахунок коштів, отриманих від реалізації власних продуктів і послуг без залучення сторонніх капіталів, що дозволяє зберегти незалежність, а звідси НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ і ОБ'ЄКТИВНІСТЬ інформації, що надходить абонентам.
Саме ця якість продуктів і послуг у поєднанні з фірмовим стилем подачі
інформації (лаконізм, чітке структурування, вибірковість, довідковий апарат), і
помірної порівняно з продукцією інших інформаційних агентств ціною
забезпечило їх популярність на інформаційному ринку України та інших країн.
Код компании: 9571