Товариство з обмеженою відповідальністю "Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", вул. Рейтарська, 8/5а, м. Київ, 01034, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна"

Адреса:вул. Рейтарська, 8/5а, м. Київ, 01034, Україна
Телефон:+38(044) 464-05-74, 464-05-75
Факс:+38(044) 4640569
Вебсайт:http://www.interfax.kiev.ua


В.о. директора - Безгинська Інна Миколаївна

IНФОРМАЦIЙНI ПРОДУКТИ АГЕНТСТВА

1. ЗАГАЛЬНОПОЛІТИЧНІ
НОВИНИ (on-line) - оперативні повідомлення про останні події в політиці та економіці. Розповсюджуються 7 днів на тиждень у режимі реального часу (он-лайн, доставка електронною поштою або через Інтернет) чи у вигляді інформаційних блоків (доставка - ел.почта, Інтернет).
АНОНС - 2 випуски на день з докладним переліком найважливіших подій наступного дня в сфері політики, економіки і культури України, країн СНД і Балтії.
ФОКУС - щоденний випуск, що містить стислі новини про найважливіші події в Україні, країнах СНД і Балтії. Особливий формат - подача новин одним абзацем - дає можливість бути в курсі останніх подій, економить при цьому час.
2. ЗАГАЛЬНОЕКОНОМІЧНІ
ДІЛОВІ НОВИНИ (on-line) - всі повідомлення про останні події в економіці України і найважливіші зміни у світовій економіці в режимі реального часу. Новини компаній, банків і фінансових посередників, рішення органів влади, що впливають на економіку на макро- і мікрорівнях. Огляди фінансових (валютного, кредитного, фондового) і товарних ринків. Основні показники ринків у таблицях.
ЕКОНОМІКА (2 рази на день) - основні економічні новини України і найважливіші події світової економіки, тематично структуровані і графічно оформлені для зручного прочитання в комп'ютері і на папері (доставка - електронна пошта, Інтернет). Випуск виходить у вигляді 2-х інформаційних блоків о 13.00 і 19.30, дає можливість клієнту двічі на день побачити зріз економіки України і ознайомитися з основними показниками фінансового, фондового і товарних ринків.
БІЗНЕС ЕКСПРЕС (daily) - щоденний випуск, який містить ключові новини про найважливіші події в економіці України і світу. Кожного ранку на вашому столі - вся інформація, необхідна для прийняття щоденних рішень.
БІЗНЕС ПАНОРАМА (weekly) - тижневий випуск про головні події в економіці України. Найважливіші новини компаній і банків, ключові рішення органів влади, що впливають на економіку. Статистика, курси і котирування, що характеризують тренди фінансового і товарних ринків України. Портрети найбільших українських підприємств і огляди галузей. Кожного ранку в понеділок ви володієте інформацією для прийняття рішень на весь наступний тиждень.

3. ГАЛУЗЕВІ
НОВИНИ КОМПАНІЙ (on-line) - всі новини українських компаній і найбільших міжнародних корпорацій у режимі реального часу. Ключові економічні і політичні новини, рішення органів влади, що впливають на діяльність компаній. Все про приватизацію в Україні. Огляди та індикатори ринку капіталів (фондові індекси, акції, облігації, кредитні ставки) і товарних ринків. Основні показники ринків у таблицях. Збори акціонерів та їх підсумки, банкрутства.
ФОНДОВА СТАТИСТИКА - статистика і індикатори стану ринку капіталів в Україні в табличному поданні, зручному для зберігання, подальшої аналітичної обробки і графічного подання. Первинні і повторні торги державними цінними паперами. Котирування акцій, облігацій і векселів. Підсумки торгів у ПФТС і на всіх фондових біржах. А також фондові індекси провідних операторів ринку цінних паперів України; інформація про пропозиції на приватизаційних аукціонах та їхні підсумки; перелік всіх оголошених і майбутніх зборів акціонерів.
ФІНАНСИ (on-line) - всі новини банків України і найбільших фінансових інститутів світу. Кредитні, інвестиційні і карткові проекти, банківські технології. Регулювання діяльності банків і небанківських фінансових інститутів. Макроекономіка. Огляди та індикатори фінансового ринку (курси валют в Україні, країнах СНД і світі, ключові ставки грошового ринку, котирування державних цінних паперів).
ЕНЕРГІЯ (on-line, daily, weekly) - всі новини компаній паливно-енергетичного комплексу України і найбільших компаній світу. Основні події і тенденції українських і світових ринків електроенергії, нафти, газу і вугілля. Державне регулювання паливно-енергетичного комплексу, всі тарифи і біржові ціни (електроенергія, нафта, нафтопродукти, вугілля), а також ключові індикатори ринків України і світи. А також ринок акцій компаній паливно-енергетичного комплексу. У тижневих випусках - аналіз ринків.
Розміщення інформації про Вашу компанію в інформаційно-рекламному випуску "Інтерфакс-Україна - ПРЕС-РЕЛІЗ", на сайті агентства в "Інтернеті", проведення ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦІЙ в офісі агентства, анонсування про події вашої у вашій компанії у випуску АНОНС гарантують Вам прямий контакт з аудиторією, в якій Ви зацікавлені.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЙ В ОФІСІ АГЕНТСТВА
Проведення прес-конференції в офісі агентства забезпечить Вам доступ до аудиторії, в якій Ви зацікавлені. Прес-конференцію буде висвітлено в інформаційних випусках "Інтерфакс-Україна".

АНОНС ПОДІЇ У ВАШІЙ КОМПАНІЇ
Якщо Ви зацікавлені в залученні уваги широких кіл громадськості до запланованої події, повідомте про неї у випуску "Інтерфакс-Україна - АНОНС". Щовечора клієнти агентства отримують випуск анонсів подій наступного дня, а щосуботи - подій наступного тижня.


РОЗМІЩЕННЯ ПРЕС-РЕЛІЗУ КОМПАНІЇ НА СЕРВЕРІ АГЕНТСТВА
Інформаційно-рекламний випуск, в якому компанії надано можливість поінформувати передплатників агентства про останні події в її діяльності. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за зміст опублікованих в цьому випуску матеріалів.
Код компании: 9569