Мале підприємство "Сапфір", пров. Радищева, 8, м. Київ, 03124, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Мале підприємство "Сапфір"

Адреса:пров. Радищева, 8, м. Київ, 03124, Україна
Телефон:+38(044) 408-91-96
Факс:
Вебсайт:http://www.sapfir.com.ua


Генеральний директор - Резніченко Валерій Олександрович

Компанія "Сапфір" була заснована майже одночасно з початком ринкових перетворень у нашій країні, у 1992 році. Сьогодні вона не тільки успішно працює і розвивається на українському ринку, але і вийшла ринок Європи, США й Австралії. З моменту свого заснування компанія пройшла довгий шлях розвитку, і її діяльність не має аналогів на українському ринку. По-перше, тому, що на відміну від багатьох інших фірм вона займається не посередницькими послугами, а безпосередньо виробництвом. На сьогоднішній день підприємство дає робочі місця більш ніж 30-ти своїм співробітникам і планує розширювати обсяги виробництва в майбутньому. По-друге, "Сапфір" обрав предметом свого комерційного інтересу традиційні художні промисли, чим активно сприяє популяризації української культури і відродженню давніх традицій народного прикладного мистецтва.

«Сапфір» виготовляє високомистецькі вироби з дерева – скриньки, свічники, писанки, брошки, кільця для серветок і тарілки. Це роботи, у яких знайшли відображення й одержали сучасний розвиток давні фольклорні мотиви як українського, так і росіянина народу. При створенні декоративного оформлення своїх виробів художники «Сапфіра» беруть за основу і творчо реалізують мотиви таких художніх технік як Жостово, Петріківський розпис, Палех і церковний живопис.
На початку існування компанії асортимент її продукції нараховував близько 10 найменувань. Сьогодні це 41 найменування різноманітних виробів з дерева, що виготовляються по особливій фірмовій технології і є авторськими роботами. Весь широкий спектр виробів, що виготовляються «Сапфіром», представлений у віртуальному
каталозі компанії, що ви можете переглянути прямо зараз.
Стандартний асортимент складає приблизно 90% виробленої щомісяця продукції. Крім цього, компанія може запропонувати виготовлення невеликих партій ексклюзивних виробів по спеціальному замовленню.
Виробництво завжди було одним з головних пріоритетів розвитку МП «Сапфір». У період становлення компанії керівництву удалося успішно вирішити проблему масового виробництва. По спеціальних кресленнях під замовлення було створено столярне і малярське устаткування, що дозволило відразу почати випускати щодо великий обсяг продукції. У той час він складав близько 1000 одиниць на місяць. Але завдяки постійним вкладенням у розвиток виробництва, сьогодні компанії удалося вийти на рівень до 6000 одиниць на місяць.

Виготовлення закінченого високомистецького виробу відбувається в кілька етапів. Сировиною служить натуральний, екологічно чистий матеріал – дерево. Це береза, що має тверду деревину і добре піддається обробці. Березові дошки поставляються з Західної України, у столярному цеху їх сушать і розпилюють на заготівлі, а потім на токарському верстаті виточують з них форми готових виробів.
Потім ці форми попадають у малярський цех, де відбувається їхня первинна малярська обробка і повна підготовка до розпису. Вони ґрунтуються, покриваються спеціальними складами, у результаті виріб здобуває необхідну чорну основу, на яку потім і наноситься малюнок.
Наступна і сама головна стадія роботи - це власне розпис, що виконують олійними фарбами професійні художники. Ніщо не обмежує політ їхньої фантазії, тому кількість сюжетів, як орнаментальних, так і мальовничих робіт може бути необмеженим. Усі роботи, виконані художниками «Сапфіра», авторські, вони підписані і датовані.
У завершення роботи кожен виріб у кілька шарів покривається лаком.

Якісна і високомистецька продукція «Сапфіра» користається заслуженим попитом, як в Україні, так і за рубежем. На внутрішньому ринку її можна придбати у великих містах у спеціалізованих магазинах. У Києві виробу МП «Сапфір» продаються в шести універмагах і спеціалізованих магазинах, а також у магазині Duty Free Shop у міжнародному аеропорті «Бориспіль». Крім цього компанія успішно експортує свою продукцію в країни Європи, у США, Аргентину й Австралію.
Код компании: 9492