Закрите акціонерне товариство "Завод "Керамперліт", вул. Межигірська, 85, м. Київ, 04080, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Завод "Керамперліт"

Адреса:вул. Межигірська, 85, м. Київ, 04080, Україна
Телефон:+38(044) 417-51-46, 417-60-85, 417-62-60, 417-74-39
Факс:+38(044) 4175146
Вебсайт:


Голова правління - директор - Матвійчук Георгій Харитонович
Заступник голови правління - Богопольський Володимир Олександрович

Акціонерне товариство закритого типу "Завод "Керамперліт" є спадкоємцем відомого не тільки в Україні, але і в усіх країнах СНД, Київського експериментально-дослідного заводу будівельних матеріалів та виробів, заснованого в 1946 році для розробки нових видів керамічних будівельних матеріалів, нових технологічних процесів їх виробництва, проектування та виготовлення механізмів та оснастки для випуску виробів високої якості найрізноманітніших форм та розмірів.

Перелік основних напрямків роботи підприємства:
1. Теплоізоляційні матеріали та вироби на основі перліту, призначені для утеплення будівель та споруд та також будь-яких теплоагрегатів та трубопроводів різних діаметрів. Фільтроперліт для різних галузей промисловості .
2. Лицьові архітектурно-оздоблювальні вироби підвищеної якості найрізноманітніших профілів та розмірів , плінфа, цем'янка, що призначені як для відбудови архітектурних пам'яток, так і для будівництва нових об'єктів.
3. Керамічні полосові елементи "Кермабо"(широка кольорова гама ) для теплих навісних вентильованих фасадів.
4. Пазогребневі багатопустотні керамічні блоки для системи утеплення споруд з прошарком теплоізоляції.
5. Тугоплавкі вироби, які використовуються для будівництва нових та ремонту існуючих теплових агрегатів ( котли, печі, пічки, каміни та інш.).
6. Деталі для спорудження діючіх камінів різних типів.
7. Виробництво муфельних та камерних пічок "під ключ".
8 . Нестандартне обладнання та оснастка для будівельних організацій та промисловості будівельних матеріалів.
9. Виготовлення абразивного інструменту на основі кераміки для обробки природного каменю на імпортних та вітчизняних лініях.

Теплоізоляційна продукція реалізується в кубічних метрах, а архітектурно-оздоблювальні та тугоплавкі вироби - в штуках. Вивіз продукції може здійснюватися як автотранспортом замовника, так і заводу, або залізничним транспортом.

За Вашим бажанням ми розробимо креслення та ескізи виробів нових форм та розмірів, виготовимо мундштуки та форми для їх виробництва та самі вироби.
Код компании: 9489