Національна радіокомпанія України, вул. Хрещатик, 26, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Національна радіокомпанія України

Адреса:вул. Хрещатик, 26, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38(044) 221-18-03
Факс:+38(044) 2791170
Вебсайт:http://www.nrcu.gov.ua


Президент - Набруско Віктор Іванович

Національна радіокомпанія України мовить по трьох внутрішніх каналах "Перша програма", "Друга програма "Промінь", "Третя програма" та ще по одному Всесвітня служба "Радіо Україна" - на зарубіжну аудиторію. Внутрішнє мовлення ведеться українською мовою, слухачеві за кордоном пропонуються програми українською, англійською, німецькою та румунською мовами.

ПРОГРАМИ

Перша програма
Перша програма складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Друга програма "Промiнь"
Інформаційно-музична молодіжна програма. Висвітлює найактуальніші молодіжні проблеми, зокрема допомагає зорієнтуватися при обранні професії, знайомить із сучасною українською музикою та іншими видами мистецтва.

Третя програма
Виходить під новою назвою "Канал духовного відродження Радіо "Культура", переслідуючи основну мету - створити у вітчизняному радіопросторі своєрідне середовище високої духовної культури із залученням до нього масової аудиторії слухачів.

Всесвітня служба "Радіо Україна"
ВСРУ знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України.
Код компании: 9415