Українська національна зовнішньоекономічна корпорація "Важмашімпекс", пров. Островського, 1, м. Київ, 03035, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Українська національна зовнішньоекономічна корпорація "Важмашімпекс"

Адреса:пров. Островського, 1, м. Київ, 03035, Україна
Телефон:+38(044) 246-30-29, 246-32-83, 246-33-83
Факс:+38(044) 2463283; 2463383
Вебсайт:http://www.vazhmash.com.ua


Генеральний директор - Козік Євген Михайлович
Заступник генерального директора – Альошин Юрій Антонович
Виконавчий директор – Супрун Вадим Павлович

Українська національна зовнішньоекономічна корпорація «Важмашімпекс» створена за дорученням Уряду України з метою координації дій підприємств і організацій в здійсненні комплектних поставок машинобудівної продукції та будівництві за кордоном об’єктів «під ключ».

До складу Корпорації входять 20 розробників, виробників та експортерів продукції важкого машинобудування (в т.ч. Український державний інститут по проектуванню металургійних заводів «УкрДІПроМез» м.Дніпропетровськ, ВАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» м.Краматорськ, концерн «Азовмаш» м.Маріуполь, ВАТ «Дніпроважмаш» м.Дніпропетровськ, «Орендний завод металоконструкцій ім. Бабушкіна» м.Дніпропетровськ, ВАТ«Словважмаш» м.Слов’янськ, ВАТ «Турбоатом» м. Харків та інші). Фінансову підтримку здійснює найбільший в країні банк, Промінвестбанк України, який також є її засновником.
Корпорацією відкрито торгівельні представництва в усіх промислових регіонах України, а також в Москві, Баку, Лондоні, Софії, Делі та Тегерані.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

1. Машинобудування для металургiйної промисловостi
Будiвництво, поставка обладнання та здача "пiд ключ" об'єктiв металургiйної промисловостi, у тому числi металургiйних комбiнатiв, аглофабрик, доменного, сталеплавильного та прокатного устаткування, комплексiв станiв холодної та гарячої прокатки, лiнiй безперервного розливу сталей, коксових батарей, установок сухого загашення коксу.

2. Поставка та монтаж металоконструкцiй
Металоконструкцiї каркасiв промислових та цивiльних споруд: колони та будiвельнi ферми; бункери, резервуари, газопроводи, водопроводи; башти, щогли, естакади, галереи; металевi конструкцiї автошляхових та залiзничних мостiв.

3. Гiрничо-шахтне машинобудування
Поставка бурового шахтного устаткування, бурового устаткування для пiдземних та вiдкритих робiт, пiдземних навантажувальних машин, рудничного транспорту (рудничнi електровози, вагони, вiброблоки, комплекси устаткування для пiдйому), прохiдницьких та добувних комбайнів, шарошки до них, устаткування для збагачування руди, в тому числi обладнання для збагачення природних алмазiв та золота.

4. Машинобудування для нафтогазового комплексу
Поставка бурових установок, обважених бурильних труб, установок для ремонту та освоєння свердловин, установок насосних пересувних, змiшувальних, пiскозмiшувальних, осереднюючих, пiдйомних; вертлюгів, роторів, превенторів, трубопроводної засувної арматури, гирлового та iншого обладнання.

5. Енергетичне машинобудування
Поставка комплектiв обладнання для малих ГЕС потужністю від 5 до 800 КВт, гідротурбін від 10 до 800 МВт; газових турбiн потужностi до 170 МВт, парових турбін, генераторiв, парогазового устаткування, вітротурбін, трансформаторiв, допомiжних систем, гiдромеханiчного устаткування, будiвництво та оснащення високовольтних лiнiй електропередач, котлове устаткування.

6. Компресорне та насосне устаткування
Поставка, монтаж та здача "пiд ключ" комплектiв устаткування для забезпечення промислових центрiв та житлових районiв питною водою, а також обладнання для очищення промислових та побутових стокiв, iнженерного устаткування для споруд рiзноманiтного призначення (паровi водогрiйнi котли, устаткування для кондицiювання повiтря та опалення, санiтарно-технiчнi вироби); насоси відцентрові, циркуляційні, заглибні, плунжерні, роторні, комбіновані, для всіх галузей промисловості.

7. Транспортне машинобудування
Поставка залiзничних вагонів, дизельно-електричних локомотивів, вагонів-цистерн та автомобільних цистерн для транспортування нафтопродуктiв та інших речовин в т.ч. агресивних; вантажні автомобілі різного призначення.

8. Пiдйомно-транспортне устаткування
Поставка автомобільних, залізничних, козлових, баштових, портальних кранів, гiдравлiчних пiдйомникiв, електричних талей, лебiдок, конвейєрiв.

9. Будiвельно-шляхове машинобудування
Пiдприємства, що входять до складу корпорацiї, мають технологiї та обладнання для видобутку та обробки плит та пластин з гранiту, мармуру.
Постачання навантажувачів, бульдозерiв, асфальтоукладачів, екскаваторiв, шляхових самохiдних каткiв, автобiтумовозiв, автогрейдерiв, траншеєкопачiв та iншої техніки.

10. Верстатобудування
Постачання верстатів для металообробки та деревообробки виробів.
Підприємства, що входять в склад Корпорації, випускають широкий спектр токарних, фрезерувальних, зубофрезерувальних, свердлувальних, шлифувальних, карусельних та інших верстатів.

11. Хімічне машинобудування
Підприємствами Корпорації випускається ємкісне емальоване обладнання, емальовані апарати з механічними змішувальними приладами, колонні і теплообмінні апарати, ємкісні фільтри, випарні чаші, емальовані труби, емальована трубопровідна арматура. Обладнання може експлуатуватися як в хімічній, так і в харчовій промисловості.

Українська Нацiональна зовнiшньоекономiчна корпорацiя "Важмашiмпекс" готова до обговорення різних напрямкiв спiвробiтництва у тому числі: організація спільних підприємств та сервісних центрів, передача «ноу-хау», впровадження і здача «під ключ» передових технологічних процесів, спільна участь в тендерах, тощо.
Код компании: 9346