Відкрите акціонерне товариство "Укрстальконструкція", вул. Архітектора Городецького, 11-в, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Укрстальконструкція"

Адреса:вул. Архітектора Городецького, 11-в, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38(044) 278-08-96, 279-25-91, 279-63-97, 279-71-59, 279
Факс:+38(044) 2783892
Вебсайт:http://www.ukrconstr.narod.ru


ВАТ "Укрстальконструкція" є організацією, що об'єднує найбільші спеціалізовані заводи України з виробництва металоконструкцій різноманітного призначення. За роки свого існування з металоконструкцій, вироблених нашою компанією, зведено складні інженерні споруди, сотні промислових об'єктів в нашій країні та за кордоном. Саме серед таких об'єктів - більш як 11 тис. тонн металоконструкцій саркофагу для укриття 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС, що були виготовлені нашими підприємствами і поставлені у стислі терміни протягом 1986-1989 рр.
За останні 5 років металоконструкції, виготовлені заводами ВАТ "Укрстальконструкція" за замовленнями вітчизняних і зарубіжних фірм, поставлялись на будівництво таких значних об'єктів, як мости в м. Анкара, Турція - 19 тис. т., резервуари для зберігання нафтопродуктів в Ірані, Азербайджані, Російській Федерації. В Україні - це доменна піч №7 в м. Дніпропетровську, доменна піч №6 в м. Кривий Ріг, металоконструкції покриття головного корпусу ФОК-3 Північного ГЗК в м. Кривий Ріг та багато інших.
Заводи ВАТ "Укрстальконструкція" спеціалізовані за конструктивними і функціональними ознаками продукції, що виробляється, це дає можливість забезпечити технологічність виробництва, необхідну кооперацію під час виконання поставок та високу якість продукції.
Так, наприклад, Дніпропетровський завод металоконструкцій ім. Бабушкіна спеціалізований на випуску важких гратчастих і складних листових конструкцій: доменних печей, прокатних цехів, мостів та інших конструкцій важкого типу. Запорізький, Донецький і Житомирський заводи випускають конструкції каркасів промислових споруд різноманітного призначення. Запорізький завод виготовляє резервуарні конструкції з застосуванням методу рулонування. Житомирський завод огороджувальних конструкцій і Кам'янець-Подільський завод легких металоконструкцій оснащені сучасними технологічними лініями для виробництва компектних будівель та окремих елементів легкого металевого покриття, рам, вітражів, зенітних ліхтарів, воріт, стінових панелів та іншої подібної продукції.
ВАТ "Укрстальконструкція" підтримує зв'язки з науково-дослідними і проектно-технологічними інститутами будівельних конструкцій України і країн СНД з питань розробки проектів будівельних конструкцій і впровадженню нових технологій виробництва, а саме, з Інститутом електрозварювання ім. Є.А. Патона АН України. Це дозволяє підтримувати якість продукції, що виробляється, на належному рівні, що підтверджено сертифікатами провідних європейських фірм - "SLV - Berlin - Brandenburg", TUV - Rheinland".
Сьогодні ВАТ "Укрстальконструкція" спроможне виконувати замовлення по поставках металоконструкцій будь-якого призначення. Наші замовники серед визнаних переваг в роботі з нашою компанією відзначають професійний підхід спеціалістів ВАТ "Укрстальконструкція" до виконання завдань будь-якої складності, що дає нам підставу заявляти сьогодні про готовність до співпраці в реалізації будівельних проектів.

Основні види продукції:
- мости автодорожні та залізничні;
- щогли радіо- і телевізійні;
- конструкції для доменних печей та об'єктів зв'язку;
- каркаси сталеві висотних будинків, промислових споруд, електростанцій;
- металоконструкції машинобудівного призначення;
- башти водонапірні;
- естакади й галереї;
- стріли телескопічні автокранів;
- опори високовольтних ліній;
- панелі з утеплювачами із пінополіуретану або мінеральної вати;
- огорожі дорожні;
- споруди складські;
- ангари арочні;
- резервуари циліндричні для нафтопродуктів;
- бункери, силоси, газо-, водопроводи;
- балки зварні Н-подібного перетину.
Код компании: 9341