Компанія "Інекс Укр Паркет", вул. М. Гринченка, 4, м. Київ, 03038, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Інекс Укр Паркет"

Адреса:вул. М. Гринченка, 4, м. Київ, 03038, Україна
Телефон:+38(044) 492-79-45, 492-79-46
Факс:
Вебсайт:www.inex.com.ua


Инекс Укр Паркет

Директор – Скороходова Олена Аркадіївна

Компанія «Інекс Укр Паркет» – провідний виробник паркету та паркетної продукції в Україні. Компанія, яка занована в 1994 році, впевнено вийшла на ринок деревообробної промисловості та на сьогодні є безперечним лідером в цієї галузі.

Лідерство компанії визнано на державному рівні. Нагороди та регалії: приз «За кращу торгівельну марку» (приз Нового тысячоріччя – New Millennium Award); Диплом лауреата Міжнародного відкритого рейтингу популярності і якості товарів та посслуг «Золота Фортуна»; Золота медаль національного конкурсу «Вища проба» за вишуканий дизайн та бездоганну якість паркету; Золота медаль «Вибір року» в номінації «Кращий українский виробник паркетної продукції»; Золота медаль міжнародного конкурсу «Золоті торгівельні марки»; Лауреат міжнародного відкритого рейтингу товарів та послуг «Бренд Року»; Звання «Краще підприємство України». Також, «Інекс Укр Паркет» є членом Української ассоціації якості, Компанія має ряд патентів та свідоцтв про захист об'єктів авторського права в галузі виробництва паркетної продукції.

«ИІнекс Укр Паркет» стала першою компанією, яка налагодила серійне виробництво складного художнього геометричного та палацного паркету не тільки в Україні, но й на всієї території стран СНД та Східної Європи. На підриємстві використовується унікальне, обладнання з числовим програмним керуванням, яке не має аналогів в Україні і дозволяє досягти високої точності механічних процесів та забезпечити високу якість продукції, що виробляється.

У виробництві використовуються як традиційні для України породы деревини (бук, дуб, ясень, граб, черешня, береза, клен, горіх, груша, вишня), так і тропічні (мербау, кемпас, акажу, белау, мерсава, камше, тік, дару та інші).

Компанія пропонує широкий асортимент парткетної продукції:
- паркет штучний;
- массивна паркетна дошка;
- художній геометричний паркет;
- палацний паркет;
- паркет, який інкрустовано деревиною, каменем та бурштином.

За роки роботи Компанія реалізувала тисячі проектів, включаючі проекти для таких замовників, як: Адміністрація Президента Україны, Верховна Рада Україны, Кабінет Міністрів Україны, Торгівельно-промислова палата Україны, Посольство Ватикану в Україні, Посольство Узбекістану в Украіне, Посольства України за кордоном, Київский Національний Університет ім. Т.Г. Шевченка, Національний Банк Україны, Банки «Аваль», «Правекс», «Перкомбанк», «Еталон», Міністерство ЗЕЗ України, Центробанк Росії в Москві, Московська Реєстраційна Палата, Російський музей музей, м. Москва, Лютеранська церква, м. Санкт-Петербург, Загальноруський княжий собор, м. Санкт-Петербург, Готель «Асторія», Банки «Петровський» і «Альфа», м. Санкт-Петербург.

Компанія займається дизайнерськими розробками паркетних композицій та виконує кладку паркету "під ключ".

Инекс Укр Паркет

Код компании: 9322