Закрите акціонерне товариство "Вулкан-Правекс", вул.Регенератна, 4, м. Київ, 02160, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Вулкан-Правекс"

Адреса:вул.Регенератна, 4, м. Київ, 02160, Україна
Телефон:
Факс:+38(044) 2967663; 5747663
Вебсайт:http://www.vulkan-pravex.com


Директор - Левченко Федір Михайлович

Більш 60-ти років підприємство спеціалізується на випуску деталей для низу взуття. За ці роки накопичено великий технологічний і інженерний досвід роботи у своїй галузі. Високий інженерно-технічний потенціал, а також наявність експериментально-дослідницького центру дозволяють створювати на підприємстві різноманітну продукцію високої якості з постійно мінливих вимог ринку. Неоднарозово підприємству присуджувався міжнародний приз за Якість і Технологію.

З 1999 р. почався новий етап в історії підприємства – робота в складі концерну «Правекс», однієї з найбільших комерційних структур України. Завод «Вулкан» одержав нове им’я - ЗАТ «Вулкан-Правекс».

ЗАТ «Вулкан-Правекс» - одне із сучасних прогресивних підприємств, яке оснащене сучасним технологічним устаткуванням, що має в своєму складі науково-технічну базу.

На сьогоднішній день ЗАТ "Вулкан-Правекс» випускає більш 200 найменувань виробів для низу взуття з усієї гами застосовуваних для цих цілей матеріалів, в тому числі:
- з пористих і монолітних пластин з гуми;
- з набоєчних пластин з гуми і монолітного поліефіруретану (ПЕУ);
- з шкіроподібних пластин з гуми;
- Підошви з гуми, поліефіруретана (ПЕУ) и термоеластопласту (ТЕП);
- Ремкомплекти для взуття (набійки, профілактика) із зносостійкої гуми;
- Вироби з полівінілхлориду (ПВХ) для обробки взуття і шкіргалантерейної продукції;
Володіючи сучасною іструментальною базою, підприємство має можливість виготовити підошву за зразками замовника.

Крім того, ЗАТ "Вулкан-Правекс» виготовляє по індивідуальним замовленням споживачів різні гумотехнічні вироби для механізмів і устаткування, втулки, валики, муфти, коврики і багато іншого, в тому числі електроізолюючі та інші вироби.

Фахівці підприємства постійно вирішують питання, які пов’язані зі швидким поновленням асортименту, застосовуючи свої технології і новітні розробки при виготовленні прес-форм.

Партнерство з ЗАТ "Вулкан-Правекс» - гарантія в справі створення легкого, привабливого і добротного взуття.
Код компании: 9208