Відкрите акціонерне товариство "Мостобуд", вул. Паньківська, 5, м. Київ, 01033, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Мостобуд"

Адреса:вул. Паньківська, 5, м. Київ, 01033, Україна
Телефон:+38(044) 244-32-78, 494-20-95
Факс:+38(044) 2443045
Вебсайт:http://www.mostobud.com.ua


Президент - Володимир Степанович Продивус

Відкрите Акціонерне Товариство "Мостобуд" - найбільша в Україні фірма по будівництву мостів, шляхопроводів, естакад та інших інженерних споруд.

Утворене в 1945 році у м.Киеві Мостобудівельне управління Дніпровського басейну для відбудови зруйнованих війною і будівництва нових мостових споруд на транспортних комунікаціях України в 1962 році було перейменоване в Мостобудівельний трест "Мостострой №1", який посів провідне місце серед інших трестів Радянського Союзу як за обсягами будівельних робіт, так і за складністю споруджуваних будов. Створене за рішенням Фонду державного майна України в 1993 році Акціонерне Товариство "Мостобуд", яке є правонаступником тресту "Мостострой №1", не тільки зберегло, але й примножило свій виробничо-технічний потенціал.

Технічна оснащеність, високий професійний рівень і виробничий досвід дозволяють колективу здійснювати будівництво найскладніших інженерних споруд в стислі строки і з високою якістю.

Мостобудом збудовано біля 4 тисяч інженерних споруд. Серед них -900 залізничних мостів і шляхопроводів загальною довжиною 48900 пог.м., 2100 автодорожніх мостів і шляхопроводів загальною довжиною більше 100 тис.пог.м., велика кількість пішохідних мостів і підземних переходів.

Гордістю вітчизняного мостобудування є збудовані Мостобудом видатні інженерні споруди світового рівня, до яких належать мости через річку Дніпро в містах Києві, Дніпропетровську, Дніпродзержинську і Херсоні, мости через річки Дон, Дністер, Південний Буг, Інгул, Прип'ять, Десну, складні багатоярусні транспортні розв'язки у містах Києві, Харкові, Одесі та ін.

Сьогодні AT "Мостобуд" - це багатотисячний колектив, до складу якого входять 11 Мостобудівельних загонів, Управління механізації, проектне бюро, учбовий центр, спортивно-оздоровча база на Бугазі.

Мостобуд має ліцензії Держбудів України та Росії на проектування та будівництво мостових транспортних споруд будь-якої складності на всій території України та Росії, ліцензії Міносвіти України на право курсової підготовки спеціалістів-будівельників, інші ліцензії.

AT "Мостобуд" — Ваш надійний діловий партнер! Це перевірено часом!
Код компании: 9192