Український будинок моделей виробничого та робочого одягу, вул. Аніщенка, 17, м. Київ, 01010, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Український будинок моделей виробничого та робочого одягу

Адреса:вул. Аніщенка, 17, м. Київ, 01010, Україна
Телефон:+38(044) 280-40-42
Факс:+38(044) 2806241
Вебсайт:


Директор - Рябоконь Алла Костянтинівна

Український Будинок моделей виробничого та робочого одягу заснований майже 50 років тому, сьогодні єдиний в Україні спеціалізований центр розвитку асортименту спеціального та робочого одягу.

На основі новітніх наукових досліджень, в тісному контакті з галузевими НДІ охорони праці і техніки безпеки, Будинок моделей розробляє нові види спецодягу, нормативну і конструкторську документацію для подальшого його виготовлення.
Наш одяг високої якості, відповідає сучасному рівню дизайну, забезпечує надійний захист від небезпечних і шкідливих виробничих факторів в усіх галузях промисловості, медицини, сільському господарстві, а також формений одяг для різних відомств. Для роботи в екстремальних умовах пропонуємо одяг з системами життєзабезпечення.

В арсеналі розробок понад 500 різноманітних видів одягу, в тому числі:
- костюми для металургів;
- шахтарські для захисту від підвищених температур (з підодяговим повітророзподілом);
- гірничорятувальникам залізорудних шахт, підземним робітникам гірничорудної промисловості;
- для захисту працюючих з аміачною водою, кислотами різної концентрації, при виробництві фосфору;
- костюми для захисту зварювальників та вогнерізчиків від іскор, бризок розплавленого металу та багато інших.

Будинок моделей - постійний учасник міжнародних конкурсів та виставок засобів індивідуального захисту, де неодноразово одержував нагороди та займав призові місця. Висока мобільність та широкий спектр можливостей нашого підприємства дозволяє швидко і якісно розробити і виготовити партії спецодягу від декількох одиниць до десятків тисяч.
Кожен, хто зупинить свій вибір на продукції Будинку моделей, буде задоволений - на високому професійному рівні ми виконаємо побажання найвибагливішого замовника.
Код компании: 9178