Закрите акціонерне товариство "Київська фасувально-картонажна фабрика", вул. Волинська, 40, м. Київ, 03151, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Київська фасувально-картонажна фабрика"

Адреса:вул. Волинська, 40, м. Київ, 03151, Україна
Телефон:+38(044) 249-00-55
Факс:+38(044) 245 99 56
Вебсайт:Київська фасувально-картонажна фабрика понад 40 років випускає пакувальну продукцію для Києва та регіонів України.

Фабрика працює на власному обладнанні, спеціалізується:
- на випуску дрібносерійної упаковки з гофрокартону, картону хром-ерзац;
- різанні обгорткового па перу для промислових і продо вольчих товарів;
- паперових пакетах 0,5-3,0 кг з двоколірним друком для сипучих продуктів;
- коробок для тортів.
Тиражі продукції КФКФ – від 10 штук до десятків тисяч.

У 1995 році фабрика приватизована шляхом акціонування – було створено закрите акціонерне товариство "Київська фасувально-картонажна фабрика".

Завдяки інвестиціям фабрика придбала нове обладнання:
- РОЛЛ-1 – для висічки картонних коробок різнома нітної конфігурації;
- Станок для флексографічного друку на картоні (двоколірний друк);
- Усупереч песимістичним прогнозам, чисельність робітників не зменшилася, а навпаки – збільшилась, заробітна платня зросла на 30%, збільшився й обсяг випуску гофроупаковки, а також видатки на соціальні потреби зросли на 32%.

Фабрика виготовляє до 800 тис. паперових пакетів на місяць на пакеторобних автоматах як для прямих замовників, так і для посередників у регіонах України. На фабриці обладнано дільницю з виготовлення штанцформ під будь-яку конфігурацію виробів. Придбано устаткування і пущено в експлуатацію дільницю дрібної розфасовки сипучих продуктів.

Фахівці фабрики допоможуть підібрати сировину, форму виробів, виготовлять зразок. Під час виготовлення нетандартної упаковки можливий виїзд на підприємство замовника.

У 2000 році фабрика посіла 1 місце в конкурсі на кращу упаковку в Україні в номінації "Транспортна упаковка". Нині колектив її сподівається на широке співробітництво з новими партнерами.
Код компании: 9175