Відкрите акціонерне товариство "Завод пластмас", вул. Шахтарська, 5, м. Київ, 04074, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Завод пластмас"

Адреса:вул. Шахтарська, 5, м. Київ, 04074, Україна
Телефон:+38(044) 430-16-25, 430-22-16, 430-32-00
Факс:+38(044) 4301625
Вебсайт:http://www.zavodplastmas.kiev.ua


Голова правління - Шiве Iсраел
Директор - Логвінський Аркадій Михайлович

Відкрите акціонерне товариство "Завод пластмас" випускає близько 150 найменувань товарів народного споживання із пластмас, а також безнапорні труби із НДРЕ і LDPE діаметром від 12 до 70 мм, сітку безвузлову для пакування овочів та фруктів, плівку тепличну, листові полімерні вироби, а також поліетиленові мішки з рекламою замовника.

Основні види матеріалів, що переробляються:
- поліетилен високого та низького тиску;
- поліпропилен;
- полістирол

Відкрите акціонерне товариство "Завод пластмас" було засноване в 1946 році як третій Подільський райпромкомбінат. В 1958 році підприємство було перейменовано на завод "Київпластмас", який повністю перейшов на випуск товарів народного споживання та продукції виробничо - технічного призначення з пластичних мас. У травні 1996 року завод "Київпластмас" було перетворено у відкрите акціонерне товариство "Завод пластмас"
Підприємство спеціалізується на переробці пластмас методом литва під тиском і екструзії та випуску практично тільки товарів народного споживання широкого асортименту і високої якості.

Сьогодні "Завод пластмас" - одне з провідних підприємств з виробництва товарів народного споживання в Україні.
Основними споживачами виробів, які випускаються заводом, є оптові та роздрібні торговельні підприємства.
Виробнича площа заводу - 34 500 кв м, на якій розміщені 5 цехів основного та допоміжного виробництва адміністративні будівлі, фізкультурно - оздоровчий корпус.
На заводі працюють 350 чоловік.
Потужність заводу дозволяє переробити до 3000 тонн пластичних мас за рік.
На сьогодні укладені угоди на поставку продукції більш ніж із 400 підприємствами. Охоплені всі регіони України, товари постачаються до всіх великих магазинів практично всіх обласних центрів.

В планах розвитку підприємства - проведення технічного переозброєння виробництва з метою його модернізації, збільшення обсягів випуску перспективних видів продукції, підвищення якості та зниження собівартості продукції.
Підприємство має широко розвинуті зв'язки з вітчизняними та зарубіжними партнерами.
Код компании: 9163