Дочірнє підприємство "Ремонтно-монтажний комбінат" ВАТ "Київхліб", вул. Турівська, 36, м. Київ, 04080, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Дочірнє підприємство "Ремонтно-монтажний комбінат" ВАТ "Київхліб"

Адреса:вул. Турівська, 36, м. Київ, 04080, Україна
Телефон:+38(044) 417-52-91, 417-52-93
Факс:+38(044) 4175291; 4175691
Вебсайт:


Директор - Данчук Андрій Григорович

Кияни добре знають та шанують високу якість і особливий “фірмовий” смак продукції Акціонерного товариства “Київхліб”, віддаючи належне майстерності працівників, що випікають сонячно-золоті хлібини. Колектив АТ “Київхліб” “Ремонтно-монтажний комбінат” теж належить до славної когорти хлібників, пишається своєю важливою роллю в почесній справі хлібопекарства.

Майже п’ятдесят років “Ремонтно-монтажний комбінат” забезпечує виробничо-технічні потреби хлібокомбінатів міста і області.

На кожному з хлібокомбінатів Києва нині можна побачити в дії лінії, запроектовані та втілені в життя силами колективу РМК. Здебільшого механізм, пристрої та обладнання настільки повно адаптовані до особливостей виробництва кожного хлібокомбінату, що існують в одиничному екземплярі, мають специфічне вирішення і виконання. Поступово РМК перетворилось із суто допоміжного в повноправне різнобічно розвинене підприємство з розгалуженою структурою.

“Ремонтно-монтажний комбінат” – це 9 виробничих підрозділів, близько 200 досвідчених робітників, фахівців, справжних знавців хлібопекарства. Ресурс комбінату дозволяє братись за виконання робіт комплексно – від проектування технологічних ліній, виготовлення обладнання до монтажу, регулювання і введення його в дію на виробництві замовника.

Колектив комбінату успішно виконує роботи по будівництву, реконструкції чи модернизації тупикових хлібопекарських печей (типу ФТЛ та ХВЛ), монтажу тунельних печей.

На РМК проектують, виготовляють за власною конструкторською документацією та монтують на виробництві шафи вистою тістових заготовок (пруфери), різноманітне нестандартизоване технологічне хлібопекарське обладнання.

Серед послуг РМК слід виділити капітальний ремонт електродвигунів потужністю до 50 кВТ, деяких інших електроагрегатів, налагодження і перевірку засобів вимірювання. Перелік послуг, які традиційно надає “Ремонтно-монтажний комбінат” розшировся в 2001 році. Атестат акредитації отримала вимірювальна електротехнічна лабораторія РМК (ВЕЛТ). Крім цього, в органах УкрЦСМ була акредитована екологічна лабораторія РМК на право здійснювати контроль за якістю промислових викидів в атмосферу та виробничих стоків підприємств.

Незмінним попитом у споживачів користуються пересувні контейнери для хлібобулочних виробів, які за бажанням замовника можна укомплектувати дерев’яними хлібними полицями власного виробництва РМК.

Постійно є замовлення на транспортерну стрічку для хлібопекарських тунельних печей. І хоча РМК щедро передав свій досвід випуску стрічки колегам з інших регіонів України, однак стрічка виробництва РМК виграє за рахунок міцності і довговічності.
Столярно-тарна ділянця РМК також може похвалитися своїми досягненнями. На початку 2002 року віконні і дверні блоки, випуск яких опанували на ділянці, отримали “Сертифікати відповідності” якості. З новинок РМК випробуваний і отримав визначення “Водомірний бачок” для температурної подготовки води на ділянці тістоприготування. В доробку РМК з’явилася ще одна новинка – тягові ланцюги для пруферів.

Неабияким кроком на шляху розвитку РМК за останні роки можна вважати освоєння випуску гідровентиляторних градирень, що працюють без електроенергії. Градирні продуктивністю до 50 кубометрів води за годину призначені для охолодження обігової води в компресорних, холодильних та подібних машинах, вони економні та малошумні.

Поступово, але впевнено відбувається зміцнення позицій “Ремонтно-монтажного комбінату”. Напрацьовано значний досвід роботи за межами Київа, розвиваються зв’язки.

Колектив РМК не збирається зупинятись на досягненому. Ведеться пошук нових форм та методів співпраці, створення спільних проектів і вдосконалення партнерських зв’язків, проробляються можливості розширення сфер діяльності.
Код компании: 9161