Закрите акціонерне товариство "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", вул. Миру, 17, м. Київ, 03134, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод"

Адреса:вул. Миру, 17, м. Київ, 03134, Україна
Телефон:+38(044) 205-41-22, 401-40-35, 497-21-48
Факс:+38(044) 4014036
Вебсайт:http://www.bhfz.com.ua


Генеральний директор - Безпалько Людмила Василівна

ЗАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", розташований в місті Києві, займає одне з провідних місць серед фармацевтичних підприємств України і може бути прикладом вдалого проведення ринкових реформ в нашій державі.
Після приватизації державної частки майна колектив заводу поставив собі за мету - реконструювати завод і перетворити його в найсучасніше фармацевтичне підприємство, що повністю відповідає Європейським стандартам виробництва ліків (Належна Виробнича Практика - GMP).

В 2003 році Борщагівський хімфармзавод першим серед фармацевтичних підприємств України отримав Сертифікат, який засвідчує, що система забезпечення якості та технічний стан виробництва відповідають правилам Належної Виробничої Практики, правилам GMP ЄС, рекомендаціям PIC/S, враховує вимоги Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я щодо продукції, яка призначена для торгівлі та дистрибуції в країнах походження а також для експорту. Проведено міжнародний аудит та одержані сертифікати аудиторської компанії "Сертифарм" (Франція) та Національний сертифікат Латвії, отримано Національні сертифікати України на дотримання правил GMP.

Нині Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод випускає більше 120 найменувань лікарських засобів із яких близько 50 раніше в країні не вироблялися.
На заводі виробляються препарати 10 фармако-терапевтичних груп, в тому числі повний спектр протитуберкульозних препаратів. Завод має потужності, які дають можливість повністю забезпечити потреби України для боротьби з епідемією туберкульозу.
Річна потужність підприємства з випуску таблеток складає близько 200 млн. упаковок №10, сиропів - 4 млн. упаковок, антибіотиків в капсулах - 15 млн.упаковок №10, стерильних антибіотиків - 14 млн. флаконів.

Продукція заводу експортується до країн близького та далекого зарубіжжя.

На підприємстві функціонують лабораторії: дослідно-впроваджувальна лабораторія, хімічна та біологічна лабораторія відділу технічного контролю якості та лабораторія екологічного контролю.
Дослідно-впроваджувальна лабораторія, колектив вчених якої спільно з спеціалізованими науково-дослідними інститутами України працює над створенням та впровадженням у виробництво нових препаратів. Вже готові та захищені патентами і свідоцтвами України такі вітчизняні "бренди", як "Вінборон", "АТФ-Лонг", "Корвітин", "Кратал" та інші.

Слід звернути увагу на новий оригінальний препарат Корвітин, на розробку і впровадження якого потрібно було 10 років.
Над створенням препарату Корвітин працювали вчені Інституту фізіології НАНУ, Інституту фармакології та токсикології АМНУ та Київська медична академія післядипломної освіти АМНУ. Головним координатором при доклінічному вивчені препарату був академік Мойбенко 0.0. - завідувач відділу Інституту фізіології ім.. Богомольця О.О. Значний внесок у створення технології виробництва препарату зробили також вчені та фахівці НВЦ "Борщагівський хімфармзавод".

Корвітин - оригінальний лікарський засіб за своїм складом та фармако-логічними властивостями. Кілінічне вивчення препарату показало його широкий спектр терапевтичної дії і, зокрема, він був особливо ефективним при лікуванні інфаркту міокарда. Застосування препарату на початковій стадії цієї хвороби суттєво зменшує зону некрозу міокарда, прискорює лікувальний процес, сприяє швидкому одуженню хворих. Крім того, Корвітин, за клінічними даними, знайде широке застосування в хірургічній практиці і, насамперед, при операціях на черевній аорті та артеріях нижніх кінцівок.

Застосування Корвітину в схемах лікування інфаркту міокарда та при хірургічних операціях має значні фармако-економічні переваги перед відомими лікарськими засобами, що сприяє широкому його застосуванню. Перспективним може бути застосування Корвітину при лікуванні ішемічних станів різного походження.

Науковий та виробничий потенціал Борщагівського ХФЗ зараз є таким, що завод міг би стати базовим в Державній програмі з розробки та виробництва проти-СНІДових лікарських засобів.

Лабораторії відділу технічного контролю якості є кращими в Україні, сертифіковані за стандартами GMP та входять до ряду найсучасніших лабораторій Європи.
Лабораторія екологічного контролю має акредитацію, що надає їй право контролювати екологічний стан довкілля та проводити атестацію робочих місць. Зараз на заводі впроваджується одна із сучасних автоматизованих систем управління підприємством - MFG-PRO.

Завершені роботи по вдосконаленню системи якості з урахуванням вимог міжнародних стандартів ISO-9001-2000 та ISO-14001.
Статус лідера - це не тільки гарантована якість продукції, але і європейський підхід до охорони довкілля та забезпечення достойних умов праці. Тому наш наступний крок - впровадження стандартів ISO-18001 (OHSAS-18001). Сьогодні ми не хочемо жити в брудному середовищі, хочемо захищати його, покращувати умови для роботи з думкою про здоров'я персоналу.

В квітні 2004 року Державною службою лікарських засобів та виробів медичного призначення МОЗ України фізико-хімічна та мікробіологічна лабораторії контролю якості ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ" атестовані на право проведення контролю якості та безпеки лікарських засобів. Про це свідчить Свідоцтво за № 001.

Завод не має і ніколи з моменту приватизації не мав заборгованості перед державним бюджетом по податках та інших платежах; відсутня також заборгованості по оплаті енергоносіїв.

На заводі працюють близько 600 працівників, середня заробітна плата становить 1474 грн., зарплата виплачується без затримок двічі на місяць.

Завод є прибутковим підприємством. За 2003 рік рентабельність виробничо-фінансової діяльності становить 13,4 %. Отриманий прибуток спрямовується в першу чергу на розвиток та реконструкцію виробництва та створення нових лікарських засобів; значна частина прибутку спрямовується на благодійні цілі.
Для довідки:
- У 2003 році серед шести досить відомих підприємств України Борщагiвський хімфармзавод було відзначено Сертифікатом партнерської надійності, виданого під егідою Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати, яка є найавторитетнішим органом ділового самоврядування.
- 2003 рік. Указом Президента України Генеральному директору БХФЗ Безпалько Л.В. присвоєно звання "Заслужений працівник промисловості", нагорода від столичної мерії - орден "Знак Пошани".
- У 2002 році БХФЗ став переможцем Національного конкурсу "Золоті торгові марки" у номінації "Виготовлення ліків нового покоління" та фіналістом сьомого Національного конкурсу з якості.
- За благодійницьку діяльність Генеральному директору БХФЗ Безпалько Л.В. вручено почесну відзнаку від міжнародного фонду "Суспільне визнання" та "Орден Рівноапостольного князя Володимира Великого" від УПЦ.
- Комерційному директору заводу Сові Євгену Олександровичу вручено орден "За заслуги".(2004 рік - до Дня фармацевта)
- 19жовтня 2004 -колектив БХФЗ привітав Генерального директора Безпалько Л.В. з 40 річчям професійної діяльності на заводі.
- 2004 рік За заслуги перед українським народом та значений внесок у розвиток фармацевтичної галузі генеральний директор ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ" Безпалько Л.В. вручено Почесну Грамоту Верховної Ради України та медаль.
- 2006 рік. Медаль"НАРОДНА ШАНА" - ЗА ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО" від МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЇ РЕЙТИНГОВИХ ТЕХНОЛГІЙ І СОЦІОЛОГІЇ "ЗОЛОТА ФОРТУНА"
Код компании: 9138