Київський державний завод "Буревісник", вул. Здолбунівська, 2, м. Київ, 02081, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Київський державний завод "Буревісник"

Адреса:вул. Здолбунівська, 2, м. Київ, 02081, Україна
Телефон:+38(044) 550-70-35, 550-70-35
Факс:
Вебсайт:Державне підприємство “Київський державний завод ”Буревісник” було створене для виробництва складних радіолокаційних систем для суднобудівної промисловості.

Структурні підрозділи заводу є ланками в єдиному технологічному циклі виробництва. На заводі розвинена широка інфраструктура виробництва: розкрійно-заготівельне, механічне, каркасно-штампувальне, термічне, складально-монтажне, слюсарно-зварювальне, гальвано – та лакофарбових покриттів, пресування пластмас, плат друкованого монтажу та інше. У структурі заводу сформовані підрозділи, що мають можливість випускати товарну продукцію замкнутим циклом.

Для структурних підрозділів заводу притаманний досить високий рівень діяльності за внутрішньосистемною кооперацією у технологічному циклі виробництва.

З 1992 р. завод розвиває конверсійні види діяльності. В даний час укрупнена номенклатура продукції, що виробляється підприємством:
- виробництво спеціальних складних радіотехнічних систем оборонної техніки, навігаційних і радіолокаційних станцій, систем автоматизації і управління морськими суднами;
- виробництво медичної техніки та обладнання для медичних установ, машин швидкої допомоги, МНС;
- виробництво устаткування загальнопромислового користування;
- виробництво цивільної продукції виробничо-технічного призначення;
- проведення шефмонтажних, регулювально-здавальних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування продукції;
- виробництво металоконструкцій та виробів з металу;
- виконання всіх видів ремонтів вироблюваної підприємством продукції.

У даний час підприємство, завдяки наявності кваліфікованого персоналу, бази, а також необхідного технічного обладнання, налогодило випуск такої продукції:
Радіолокаційні станції “Буревісник-1” призначенні для встановлення на будь-які морські та річкові судна, на берегові пости спостереження.
Аналогів в Україні та країнах СНД не існує.
Нам довіряють охорону морських кордонів держави

Апарати штучної вентиляції легенів “Бриз” призначені для довгострокової безперервної штучної вентиляції легенів в різних режимах, їх високі експлуатаційні характеристики, простота в експлуатації, безшумність, надійність в роботі, оперативне гарантійне обслуговування та забезпечення ремонтних робіт, співвідношення якість - ціна, робить їх конкурентноспроможними кращим закордонним аналогам.
Аналогів в Україні не існує.
Ми рятуємо життя та здоров”я співвітчизників

Блоки дверні металеві протипожежні, протиударні: призначенні для встановлення в житлових будинках, офісах, приміщеннях з підвищеними протипожежними вимогами з рівнем вогнестійкості 0,5; 0,6; 0,75 год.

Ми беремо участь у будівництві та облаштуванні міст

На підприємстві працює 928 працівників. Підприємство має розвинену соціальну сферу.

Велика увага приділяється планам розвитку підприємства - проведенню технологічного переозброєння виробництва з метою його модернізації, збільшення обсягів випуску перспективних видів продукції, підвищення якості та зниження собівартості продукції, розробці та реалізації нових технологічних проектів, призначених для вирішення конкретних виробничих завдань, налагодженню нових ділових взаємовідносин.
Код компании: 9102