Підприємство з іноземними інвестиціями "ТНК-Україна", вул.Володимирська, 12, м. Київ, 01000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Підприємство з іноземними інвестиціями "ТНК-Україна"

Адреса:вул.Володимирська, 12, м. Київ, 01000, Україна
Телефон:+38(044) 490-33-77, 490-33-81
Факс:+38(044) 4903379
Вебсайт:http://www.tnk.ua


Президент - Городецький Олександр Рафаїлович

Тюменська нафтова компанія, створена в 1995 році, є другою в Росії нафтовою компанією за обсягами запасів і четвертою за рівнем видобутку нафти. Висока динаміка розвитку забезпечується завдяки збалансованості вертикально-інтегрованої виробничої структури та використанню передового досвіду ведення бізнесу і корпоративного управління.

В жовтні 2000 року "ТНК" стала першою російською компанією, яка отримала щорічну нагороду Американського товариства з розвитку конкуренції "За успіхи в розвитку світової конкуренції". Високоавторитетна британська газета "Financial Times Energy" визнала "ТНК" найкращою нафтогазовою компанією 2000 року.

В 2000 році "Тюменська нафтова компанія" здійснила перше за свою історію велике капіталовкладення за межами Росії. 18 липня 2000 року в Києві її дочірнє підприємство "ТНК-Україна" підписало з Фондом державного майна України угоду про купівлю-продаж 67,41% акцій ВАТ "Лисичанськнафтооргсинтез" ("ЛИНОС"), що перебувало, як вважалося, у стані безнадійної фінансової кризи.

З приходом "ТНК-Україна" на "ЛИНОС" була розроблена стратегія виходу підприємства з кризи. Всього лише за півріччя спільними зусиллями керівництва "ТНК" та заводчан вдалося стабілізувати роботу підприємства. Наприкінці 2000 року "ЛИНОС" удвічі збільшив обсяги переробки нафти, в 14 разів - виробництво бензину, у 8 разів - дизельного палива. Заборгованість по заробітній платі була повністю ліквідована, а розміри окладів підвищилися в середньому по підприємству вдвічі. Співдружність Тюменської нафтової компанії та "Лисичанськнафтооргсинтезу" виявилася вельми успішною: підприємство завершило 2000 рік із найкращими показниками серед українських НПЗ.

В 2001 році ВАТ "ЛИНОС" практично вдвічі збільшив переробку нафти порівняно з 2000 роком, виробництво бензинів - у 2,2 рази, дизельного палива - вдвічі.

В 2002 році поставки сирої нафти на Лисичанський НПЗ становитимуть приблизно 5,5 млн. тонн. У майбутньому не виключена можливість завантаження виробничих потужностей до 6 млн. тонн нафти на рік.

Перспективність подальшого розвитку співдружності ПІІ "ТНК-Україна" і ВАТ „ЛИНОС" визнали не лише місцеві спеціалісти, але й впливові іноземні кредитори. Провідний німецький банк "Westdeutsche Landesbank Girozentrale (WestLB)" вперше, без гарантій уряду, надав "ТНК-Україна" кредит в розмірі 75 млн. дол. США. До цього часу жодна національна компанія не користувалася такою довірою з боку зарубіжних банкірів.

Кредитні ресурси дозволили "ТНК-Україна" здійснити ряд заходів, спрямованих на покращення техніко-економічних показників і закріплення "ЛИНОСа" на паливному ринку.

"ТНК-Україна" приділяє велику увагу якості нафтопродуктів, що виробляються. Всі вони відповідають світовим стандартам якості. Влітку 2001 року рішенням Експертної ради Національної іміджевої програми "Лідери ХХІ століття" Східноукраїнської академії бізнесу бензин марок АИ-80, АИ-80, АИ-92, АИ-95, АИ-98 лисичанського виробництва був нагороджений всеукраїнським Знаком якості "Вища проба", а дизпаливо Л-0.2-62 - золотою медаллю "Вища проба".

В червні 2002 року "ЛИНОС" розпочав промисловий випуск нової, екологічно чистої марки дизельного палива (з вмістом сірки до 0,05%). ДП зі зниженим вмістом сірки справляє пом'якшений вплив на атмосферу і знижує корозійне зношення внутрішніх деталей двигуна завдяки меншому вмісту агресивних сполук.

Налагодивши стабільне виробництво, компанія розпочала реалізацію роздрібної програми. Серед різноманітних схем "ТНК" обрала перевірену на російському ринку систему джоббінгу.

Відлік джобберської мережі АЗС в Україні розпочався на околицях міста Алчевська, де 21 грудня 2000 року відкрилася перша джобберська заправка. Ця АЗС стала своєрідним "пілотним" проектом "ТНК" на роздрібному ринку України. Наприкінці 2001 року від імені "ТНК" паливо продавали вже близько 730 АЗС. На сьогодні мережа джобберських АЗС "ТНК-Україна" налічує понад 900 автозаправних станцій.

Джоббер - це незалежний власник автозаправного комплексу (АЗС), який на підставі угоди комерційної субконцесії продає нафтопродукти під торговою маркою компанії-виробника. Основна ідея джобберської програми "ТНК", яка діє з вересня 1998 року, - це безперебійне постачання кінцевим споживачам якісного палива через мережу сучасних АЗС, що належать "ТНК" або іншим незалежним власникам. Всі АЗС, що беруть участь у джобберській програмі, оформлені у фірмовому стилі "ТНК" і підтягуються до єдиних стандартів якості сервісу.

Для пересічного автомобіліста це означає, що на АЗС, яка продає паливо під маркою "ТНК", завжди можна знайти повний асортимент фірмових бензинів і дизельного палива, підготовлений персонал, супутні послуги. Стандарти "ТНК" передбачають наявність на джобберських АЗС таких видів сервісу, як магазин супутніх товарів, кафе, пилосос, підкачування шин, ручна мийка (або мінітунель), експрес-заміна мастила, паркінг, телефон, туалет тощо.

Джобберська програма надає її учасникам низку переваг. Зокрема, ПІІ "ТНК-Україна" забезпечує активну рекламну підтримку свого бренда, що дозволяє АЗС - за відсутності рекламних витрат - збільшити продаж на 10-30%. "ТНК-Україна" планує створити в Україні асоціацію джобберів, в рамках якої розглядатиметься широкий спектр додаткових послуг, які головна компанія надаватиме джобберам. Йдеться про тренінги та навчальні конференції (в тому числі за кордоном) для підвищення кваліфікації менеджерів АЗС.

До кінця 2002 року в Україні розпочнеться реалізація проекту "Тюменської нафтової компанії" з налагодження безготівкових розрахунків на АЗС за допомогою пластикових карток. "ТНК-Україна" через компанію "Магістраль-Україна" планує ввести в обіг пластикову картку єдиного зразка. Картка "ТНК" прийматиметься до обслуговування на джобберських АЗС України і Росії. Перевагами такої картки будуть: економія коштів, зручність і простота в обслуговуванні, захист від підробок, що гарантуватиме збереження грошових коштів.

За результатами рейтингу найкращих підприємств України "ТОП-100" у 2001 р. "ТНК-Україна", збільшивши свої доходи у 8 разів, посіла 1-е місце серед компаній, що найбільш динамічно розвиваються. В галузевому рейтингу "Нафтогаз" "ТНК-Україна" посіла 3-е місце за обсягами валового доходу, ставши першою серед компаній недержавної форми власності паливно-енергетичного комплексу.
Код компании: 9097