Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", вул. Б. Хмельницького, 6, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"

Адреса:вул. Б. Хмельницького, 6, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38(044) 461-23-33, 461-23-34, 461-25-79
Факс:+38(044) 4612310
Вебсайт:http://www.naftogaz.com


Голова правління - Володимир Шелудченко

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" – одне з найбільших підприємств паливно-енергетичного комплексу України.

"Нафтогаз України" являє собою вертикально-інтегровану нафтогазову компанію і здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Понад 97% нафти і газу в Україні видобувається підприємствами Компанії.

До складу Компанії входять три основних видобувних підприємства - ДК "Укргазвидобування", ВАТ "Укрнафта" та ДАТ "Чорноморнафтогаз", кожне з яких має розгалужену виробничу структуру, що забезпечує розвідку та видобуток газу, нафти і газового конденсату.

Переробна база Компанії складається з шести газопереробних заводів, що входять до складу ДК "Укргазвидобування" та ВАТ "Укрнафта". Шебелинське переробне підприємство "Укргазвидобування" потужністю 720 тис. тонн на рік є найсучаснішим підприємством нафтопереробної галузі України. Виробництво мастил та олив здійснює найбільше в СНД спеціалізоване підприємство - ВАТ "Азмол".

Транспортний напрямок бізнесу Компанії уособлюють оператори газової та нафтової трубопровідних мереж України - ДК "Укртрансгаз" та ВАТ "Укртранснафта". ДАТ "Укрспецтрансгаз" є оператором з перевезення скраплених газів у межах України.
Реалізацію газу на внутрішньому ринку України здійснює дочірня компанія "Газ України". Виробничо-збутове підприємство "Нафтогаз" у вересні 2002 року визначене оператором зі створення фірмової мережі автозаправних станцій НАК "Нафтогаз України". ДП "Укрнафтогазкомплект" здійснює централізоване постачання матеріально-технічних ресурсів для потреб підприємств "Нафтогазу України".

Компанія забезпечує ефективне функціонування та подальший розвиток нафтової і газової промисловості, сприяє структурній перебудові галузі в ринкових умовах господарювання та залученню інвестицій, забезпечує більш повне задоволення потреб промислових і побутових споживачів у сировині і паливно-енергетичних ресурсах та надійний транзит нафти і газу до країн Центральної і Західної Європи.
Код компании: 9072