Відкрите акціонерне товариство "Карлівський машинобудівний завод", вул. Пархоменка, 2, м. Карлівка, Полтавська обл., 39500, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Карлівський машинобудівний завод"

Адреса:вул. Пархоменка, 2, м. Карлівка, Полтавська обл., 39500, Україна
Телефон:+38(05346) 2-11-08, 2-21-38, 2-23-94, 2-27-60, 2-29-85,
Факс:+38(05346) 23468
Вебсайт:http://www.umtrade.com


Голова правління – Олексієнко Микола Федорович, тел. (05346) 2-21-38
Перший заступник голови правління – Штанько Василь Аврамович, тел. (05346) 2-30-41
Заступник голови правління по виробництву – Акімов Олександр Петрович, тел. (05346) 2-29-85
Заступник голови правління з економічних питань – Стасюк Микола Петрович, тел. (05346) 2-23-94
Керівник комерційного відділу – Юхименко Михайло Іванович, тел./факс (05346) 2-27-60

Підприємство ВАТ "Карлівський машинобудівний завод" займається виробництвом і конструюванням обладнання для млино-елеваторної, комбікормової, молоко-консервної, цукрової промисловостей.

Маючи багатопрофільність по випуску обладнання, колектив заводу зорієнтував себе на випуск обладнання для підприємств, які займаються переробкою і збереженням зерна. У загальному обсязі реалізації продукції випуск цього обладнання складає біля 75%. Коло споживачів – від невеликих господарств із потужністю переробки від 10 планових тон зерна за годину до великих комплексів портових елеваторів і терміналів.

Спеціалістами заводу розроблений цілий ряд зерносушарок продуктивністю від 8 до 50 тонн зерна за годину: А1-ДСП-50, ДСП-25, ДСК-20, ДСК-10. Підприємство може запропонувати споживачу як найпростішу зерносушарку бункерного типу порціонної дії з керуванням у ручному режимі, так і повний комплекс обладнання для підготовки зерна з-під комбайну для подальшого збереження, що включає в себе зерносушарку потокового типу, яка працює в автономному режимі, комплект транспортного обладнання, систему автоматики і контролю з виходом у комп’ютерну мережу.

Висока кваліфікація інженерно–технічного персоналу підприємства дозволяє запропонувати покупцю повний пакет сервісних послуг, що включає в себе проектні роботи, монтаж, шеф- монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу, ремонт, реконструкцію і модернізацію існуючих комплексів, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Серед обладнання, що виготовляється на підприємстві – ряд норій для зерна продуктивністю від 10 до 500 тонн за годину з висотою підйому до 60 м; транспортери для зерна стрічкові, скребкові, безроликові (волокуші); шнекові конвейери діаметрами від 90 до 900 мм різної довжини; батарейні установки циклонів; засувки для зерна і муки прямокутного і круглого розрізів; силосу для безтарного збереження муки; перекидні клапани; елементи зерно і мукопроводів; машини й апарати для зволоження зерна; сепаратори; скальператори.

Важливе місце в обсязі продукції, що випускається займає обладнання для молоко–консервної промисловості: фільтри для води; ємності ізотермічні для харчових продуктів на базі будь – яких автомобілів, причепів і напівпричепів місткістю до 20 куб.м; ємності ізотермічні стаціонарні місткістю до 50 куб.м; ємності з перемішуючими пристроями.

У номенклатурний перелік обладнання для цукрової промисловості входять: бурякомийка Ш1-ПМД-2, Ш1-ПМД-3; утфелемішалка І-ІІ продукту ємністю 65 куб.м; утфелемішалки А2-У2-М1, А2-ПМ2-К30, А2-ПМ2-К45; мішалка афінаційна АМД-6, утфелерозподілювач 3-х, 4-х центрифуг; шнеки для цукру і жому; мішалка суспензії; котел клеровочний, а також запасні частини.

Завдяки значному потенціалу інженерно–технічних служб обладнання, що випускається на ВАТ "Карлівський машинобудівний завод", по своїх характеристиках відповідає вимогам технологічності, економічності, надійності і якості.

Не зупиняючись на досягнутому, спеціалісти підприємства постійно проводять роботи по зниженню собівартості продукції, уніфікації вузлів, підвищенню економічності. Працюючи над поліпшенням конструкції обладнання, на перше місце ставляться вимоги безпеки виробів. Практично все обладнання пройшло сертифікацію в системі УкрСЕПРО.

У списку постійних споживачів підприємства України, Росії, Білорусії, Молдови, Казахстану, Узбекистану, країни Балтії.

Колектив заводу впевнено дивиться в майбутнє. Якісно новий рівень техніки і новітні технології, зближення зі споживачем - це мета ВАТ "Карлівський машинобудівний завод"- підприємства зі стосорокарічною історією.
Код компании: 8972