Компанія "Данзас Україна, Лтд", вул. Волинська, 34, м. Київ, 03151, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Данзас Україна, Лтд"

Адреса:вул. Волинська, 34, м. Київ, 03151, Україна
Телефон:+38(044) 242-83-46
Факс:
Вебсайт:


Директор - Хруслов Борис В'ячеславович

Данзас – одна з найвідоміших компаній що спеціалізуется в галузі транспортних послуг та логістики. Розпочавши свою діяльність в Европі у 1815 році, Данзас накопичував великий досвід та традиції що разом з прогресивною стратегіею розвитку компанії останнього десятиріччя дали можливість Данзасу зайняти лідируючу позицію у світовому рейтингу компаній, які пропонують транспортно-експедиторські послуги.

До повного переліку послуг, що пропонуються компанією Данзас відноситься доставка морським, наземним, повітряним транспортом, митне оформлення, складіювання та ін., розробка індивідуальних рішень з логістики для кожного клієнта; професійність та надійність – це ті критерії, які допомогають власникам вантажу зупинити свій вибір на користь нашої компанії. З нами ви зможете повністю сконцентруватися на вашому основному бізнесі.

Об’єднана система офісів компанії Данзас, що охоплює всі 5 континентів, та висококваліфікований персонал дають можливість доставляти вантажи “від дверей до дверей”; сучасні види зв’язку та програми забезпечують оперативне вирішення питань в процесі перевезення незалежно від місця знаходження вантажу та маршруту доставки. Данзас забезпечить прибуття вашого вантажу в будь-яке місце планети та в визначений вами час.

Данзас Єврокарго

Займає перше місце в Європі з перевезення вантажів автотранспортом, Данзас Єврокарго пропонує до ваших послуг велику кількість терміналів,
розташованих по всій Європі та переваги двух паралельних систем: рейсової, а також експрес- послуг – доставка термінових вантажів. Ми пропонуємо перевезення ваших вантажів як в збірній машині (вантажі декількох власників в одній машині), так і в машинах тільки з вашим вантажем.

Данзас Єврокарго також пропонує особливий вид послуг – транспортування специфічних вантажів: виставочних, небезпечних та швидкопсующихся. Доставка здійснюється автомобільним транспортом, залізницею або об’єднанням двох видів транспорту. В незалежності від місця знаходження та пункту доставки вашого вантажу, ми завжди до ваших послуг по всій Європі.

Данзас Єврокарго в Україні виконає для Вас:
- Автоперевезення збірних вантажів в/з Європи;
- Доставка "від дверей до дверей";
- Митне оформлення вантажів в Європі персоналом компанії Данзас;
- Повновантажнi перевезення в/з Європи та країн СНД;
- Розміщення та зберігання вантажів на митно-ліцензованих та неліцензованих складах в Україні та Європі;
- Консігнаційне / довгострокове зберігання;
- Митне оформлення / чистка вантажів в Україні;

Від спеціалістів компанії Данзас ви завжди отримаєте кваліфіковану пораду з будь-якого питання, що стосується оформлення документів, митного законодавства, особливостей перевезення небезпечних та негабаритних вантажів
Код компании: 8907