Компанія "Scala Business Solutions", вул. Саксаганського, 5, оф. 5, м. Київ, 01000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Scala Business Solutions"

Адреса:вул. Саксаганського, 5, оф. 5, м. Київ, 01000, Україна
Телефон:+38(044) 230-26-38
Факс:
Вебсайт:http://www.scalaworld.com


Директор - Шабанов Андрій Петрович

Scala Business Solutions є глобальним постачальником програмного забезпечення для багатонаціональних компаній.
Своїм, світового рівня, програмним забезпеченням з управління e-бізнесом Scala спрощує ведення глобального бізнесу та об'єднує традиційні інформаційні бізнес-системи з програмним забезпеченням для ведення бізнесу через Інтернет. Scala забезпечує своїх клієнтів повним бізнес рішенням, а також співпрацює з іншими постачальниками для задоволення особливих вимог своїх клієнтів.
Через офіси в Європі, Північній Америці та на Далекому Сході Scala постачає програмне забезпечення на більше ніж 30 мовах. Компанія реалізує своє програмне забезпечення через мережу офісів та партнерів, яка охоплює понад 90 країн світу. Місцеві ринки також охоплюются через дилерську мережу.
Акції Scala котуються на Фондової біржі Евронекст Амстердам (символ: SCA). Прибуток компанії за 2000 рік склав 71,2 мільйона доларів США.

Наше Бачення — об'єднаний світ, у якому ведення глобального бізнесу спрощується через інтегровану сукупність людей та технологій.
Наша Мета — бути основним партнером філій та відділень міжнародних компаній.

Наша Місія:
- створення ефективного з точки зору витрат програмного забезпечення світового рівня, що поєднує функціональні можливості інформаційних систем з передовими технологіями Internet;
- надання можливості філіям та відділенням наших клієнтів стати невідємною частиною глобальної бізнес-спільноти;
- підвищення привабливості, цінності та прибутковості компанії для наших співробітників та акціонерів.

Компанія "Scala Business Solutions" є компанією, що працює у галузі програмного забезпечення. Компанія традиційно поставляє програмне забезпечення для управління бізнесом, починаючи з пакетів бухгалтерського обліку і закінчуючи розробкою повних комплектів програмного забезпечення ERP (Планування ресурсів підприємства). Первинним ринком Sсаlа є філії та відділення міжнародних компаній, для яких постачається стандартне та локалізоване програмне забезпечення. Scala здійснює продаж головним офісам цих компаній, а потім встановлює програмне забезпечення на глобальному рівні, шляхом широкого охоплення ринку та присутності майже у кожній країні світу. На місцевих ринках Scala працює через дилерську мережу.
Scala була однією з перших компаній, які вийшли на ринок Центральної та Східної Європи на початку 90-х років, коли у 1991 році компанія була представлена у Росії та, у 1995 році, було відкрито постійне представництво у Києві, Україна. Ми одними з перших запропонували фінансові системи підприємствам під час їхньої приватизації, консолідації чи придбання зовнішніми інвесторами. Центр розробок Scala у Москві, який є одним з найбільших в світі Scala центрів такого типу, швидко реагує на постійні зміни у законодавстві України. Ми пережили регулярні та багаторазові перегляди регулюючих та податкових кодексів, працювали з багатьма валютами, девальвацією валют, та усіма іншими елементами мінливого економічного середовища у пост-соціалістичному світі. З часом ми почали випускати системні додатки, що пристосовували Scala до нових вимог одразу після прийняття нових економічних законів,та захищали бізнеси наших клієнтів від можливих негативних наслідків.
Окрім стандартного пристосування до національних фінансових та законодавчих принципів, повної мовної підтримки, Scala може бути пристосована до специфічних потреб компаній щляхом застосування технології Microsoft VBA. Продукт, який називається Scala Developer Edition (для розробників), пропонує стандартні функціональні можливості Scala плюс здатність розширювати чи пристосовувати систему згідно вимог клієнта. Таке пристосування може бути виконано консультантами Scala, офіційними дилерами чи Партнерами Scala, або відділом ІТ клієнта.
Лінія Продуктів. Здатність Sсаlа забепезпечити Вашому бізнесові усі можливості для послідовної та успішної діяльності у місцевому, реґіональному або глобальному масштабі будь-де у світі починається з серії двох наших продуктів – Scala та iScala, що були створені як результат серйозних досліджень, розробок та намагань Sсаlа перетворити технології та нові ідеї на життєздатні бізнес-рішення, необхідні для успішного ведення Вашого бізнесу – і сьогодні Scala пропонує перевірені глобальні рішення, що спрощують ведення глобального бізнесу та мають необмежені можливості для підтримки Вашого завтрашнього успіху та зростання:
Scala – комплект повністю інтегрованого традиційного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами підприємства. Розроблене відповідно до різних юридичних та багатовалютних вимог глобальних компаній, що ведуть бізнес на різних місцевих ринках, програмне забезпечення є також багатомовним та перекладене на понад 30 мов.
iScala – частина серії продуктів iScala для підтримки бізнес-процесів через Інтернет; Сервер Глобальної Комерції (GCS) є інструментом для eлектронної торгівлі, який, через безпосередній зв’язок з самою інформаційною системою Scala, дозволяє Вашим клієнтам без перешкод купувати Вашу продукцію та послуги через Інтернет та розглядати інформацію про вироби у режимі реального часу.
Промислові рішення – окрім стандартного рішення, Scala також пропонує прикладні пакети, розроблені безпосередньо для фармацевтичних компаній та готельного бізнесу, які допомогають нашим клієнтам задовольняти унікальні потреби своєї відповідної галузі.
Місцева підтримка. У офісах в Москві, Санкт-Петербурзі та Києві працюють понад 150 професіоналів: досвідчених консультантів та програмистів, експертів з фінансів, матеріально-технічного забезпечення, виробництва, менеджерів по роботі з клієнтами. Давній досвід роботи на ринках багатьох країн, знання специфіки українського ринку та чітко організований процес встановлення системи є запорукою безпеки та надійності рішень, які ми пропонуємо нашим клієнтам.
Практика майже 40 успішно завершених проектів встановлення системи Scala в Україні, понад 500 проектів в СНД та тисяч подібних проектів у всьому світі свідчить про те, що встановлення системи Scala дозволяє компаніям, які обрали наші рішення, значно підвищити ефективність своєї роботи.
Поряд з перевіреною методологією встановлення системи, Scala СНД пропонує післяпродажне обслуговування, консультаційні послуги, hot-line підтримку, бюро зарплатні, навчання у Академії Scala.
Наш ефективний та орієнтований на клієнта пакет послуг гарантує високоякісну підтримку наших клієнтів та, відтак, забезпечує зростання мережі клієнтів Scala в країнах СНД.
Згадаємо лише деяких з корпоративних клієнтів Scala в Україні: Electrolux, Ericsson, Golden Telecom, Tetra Pak, ABB, Coca-Cola. Місцеві компанії також виграють від встановлення системи Scala: Гостомельский склозавод, Луцький підшипниковий завод, деревообробні заводи "Проза" і "Стен", та інші

Корпоративні клієнти Scala в СНД:
- Tetra Pak ;
- ABB;
- Danone;
- CPC Foods;
- GTS Cellular;
- Coca-Cola;
- Electrolux;
- Ericsson

Українські компанії:
- Гостомельський склозавод;
- Луцький підшипниковий завод;
- Деревообробні заводи "Проза" та "Стен".
Код компании: 8704