Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Аларіс", вул. М. Раскової, 23, оф.1117, м. Київ, 02002, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Аларіс"

Адреса:вул. М. Раскової, 23, оф.1117, м. Київ, 02002, Україна
Телефон:+38(044) 517-51-88
Факс:
Вебсайт:http://www.alaris.com.ua


Генеральний директор - Жоров Григорій Анатолійович
Директор – Шевчук Вікторія Володимирівна
Виконавчий директор - Плита Михайло Юхимович

“АЛАРІС” – це українська компанія, що зарекомендувала себе як солідне підприємство, яке спеціалізується на міжнародному туризмі. “АЛАРІС” діє на підставі Статуту та ліцензії Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України №02956.

Штат наших співробітників – це висококваліфіковані професіонали. Постійно зростаючий успіх компанії “АЛАРІС” пояснюється добре спланованою стратегією діяльності та наданням сервісу, що відповідає міжнародному рівню. Сьогодні партнерами компанії “АЛАРІС” є більш ніж 50 відомих туристичних фірм. Компанія пропонує екскурсійні тури і відпочинок на протязі всього року в країнах Європи, Америки, Африці і Азії. Для своїх гостей співробітники компанії розробили захоплюючі екскурсійні тури по різним місцям України і оздоровчі програми на найкращих українських курортах. Одним із головних факторів, які сприяють залученню клієнтів, є оригінальність та різноманітність турів, які пропонує компанія “АЛАРІС”.

Якщо Вам до душі романтика військових пригод, якщо Ви б хотіли взяти участь у стрільбі з різних видів стрілецької зброї, самостійно керувати танком або бойовою машиною піхоти, піднятися у небо в кабіні бойового винищувача або гелікоптера – Ви маєте унікальну можливість прийняти участь в захоплюючих ексклюзивних програмах на полігонах та аеродромах Міністерства оборони України, які Вам пропонує “АЛАРІС”. Клієнти компанії мають шанс провести де кілька незабутніх днів в однієї з прекрасних та самої гостинної країні Європи, поєднуючи знайомство з її пам’ятками історії з романтичними пригодами у повітрі та на землі.

Діяльність компанії “АЛАРІС” у туристичному бізнесу знаходить широку підтримку з боку державних структур. Її оказують всебічну допомогу Державна компанія по експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт”, Міністерство оборони України, командування Сухопутних військ и Військово-Повітряних Сил України.
Компанія “АЛАРІС”, крім ексклюзивних програм на полігонах та аеродромах Міністерства оборони України, пропонує повний пакет туристичних послуг.

Другим напрямком діяльності компанії “АЛАРІС” є рекламне обслуговування і організація PR заходів (презентації, прес-конференції, семінари, тренінги, промоушен (просування) продуктів у засобах масової інформації. В цієї галузі компанія “АЛАРІС” також досягнув успіху. За останні півроку нашими клієнтами стали такі ведучі підприємства України як, Генеральний імпортер концерну Фольксваген підприємство “Інтеркар-Україна”, компанія “УкрАвто”, компанія “ЗипАвто”, Торговий дім “Nemiroff”, Дилер концерну Фольксваген “Автосалон Україна” (м. Дніпропетровськ).
Код компании: 8680