Холдинг "БМС", вул. А. Ахматової, 7/15, м. Київ, 02068, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Холдинг "БМС"

Адреса:вул. А. Ахматової, 7/15, м. Київ, 02068, Україна
Телефон:+38(044) 572-32-32, 572-35-35, 572-75-13
Факс:+38(044) 5726292
Вебсайт:http://www.bms.com.ua


Директор - Федорак Василь Васильович

Компанія БМС була заснована у 1991 році як приватне українське підприємство. У 1995 році, внаслідок росту обсягів продаж, компанія БМС реорганізується в холдинг, у склад якого на сьогодняшній день входять:
- Дистрибуторська компанія БМС Трейдинг
- Системний інтегратор - компанія БМС Консалтинг
- Виробничо-сервісна компанія БМС Сервіс.

БМС Трейдинг - одна з ведучих в Україні компаній-дистрибуторів комп'ютерів, комплектуючих та різноманітного периферийного та офісного обладнання, такого як монітори, принтери, сканери, факси, копіровальні апарати, расходные матеріали та багато іншого. БМС Трейдинг є офіційним партнером таких відомих світових виробників як: Acer Computer, Canon, DTK Computer, EMTEC, Fuji Magnetics, Maxell, MGE, Fujitsu, Panasonic, Scott, Sony, TDK, Sanyo та інших. На початок 2002 року дилерська мережа BMS Trading нараховувала 24 компанії майже з усіх регіонів України. BMS Trading продовжує розширювати свою дилерську мережу і номенклатуру продукції.

БМС Консалтинг - спеціалізується на розробці та реалізації складних інформаційних проектів на обладнанні та програмному забезпеченні ведучих світових виробників, таких як HP Hewlett-Packard, Sun, Bull, Cabletron, Informix, Oracle, Compaq, Microsoft, Acer, 3Com, APC, Fujitsu та інших. БМС Консалтинг має досвід реалізації корпоративних інформаційних рішень, що включали у себе створення разделенных комп'ютерних мереж, конфігурування та обслуговування кластерів RISC-серверів, інсталіяцію та обслуговування сучасних СУБД і багато іншого.

БМС Сервіс - здійснює сервісну підтримку усіх проектів через мережу сервісних центрів БМС Холдингу. БМС Сервіс також конфігурує комп'ютери і сервери під власною торговою маркою. ОЕМ-постачальниками є такі всесвітньо відомі компанії, як Acer і DTK. Завдяки цьому персональні комп'ютери і сервери БМС відрізняються високою продуктивністю, надійністю і відповідає найсуворішим міжнародним вимогам відносно безпеки та ергономічності.

Холдинг БМС визначає ряд головних складових напрямків своєї діяльності, необхідних для подальшого успішного розвитку:
- Забезпечення повного задоволення будь-яких вимог замовника в Україні.
- Підтримка репутації найкращої компанії-дистрибутора обчислювальної техніки.
- Закріплення позицій системного інтегратора-розробника проектів інформаційних систем будь-якої складності.
- Забезпечення якісного гарантійного і сервісного обслуговування.
Код компании: 8549

Компанія розміщена в розділах:

  • Київ - Побутова та офісна техніка

  • Русская версия каталога:

    Холдинг "БМС"

  • Киев - Бытовая и офисная техника