Навчальний Центр Квазар-Мікро, вул. Північно-Сирецька, 3, м. Київ, 04136, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Навчальний Центр Квазар-Мікро

Адреса:вул. Північно-Сирецька, 3, м. Київ, 04136, Україна
Телефон:+38(044) 239-99-60
Факс:+38(044) 2399961
Вебсайт:http://www.edu.kvazar-micro.com


Керівник - Савченко Володимир Миколайович, Сертифікований Інструктор Novell, Сертифікований Інженер Novell

Навчальний Центр Квазар-Мікро — піонер професійного навчання в галузі інформаційних технологій в Україні. З 1994 року до теперішнього часу Навчальний Центр Квазар-Мікро є єдиним в Україні Сертифікованим центром навчання Novell (NAEC). В 1996 році Навчальний Центр Квазар-Мікро став першим в Україні Сертифікованим центром технічного навчання Microsoft (CTEC). В 2000 році Навчальний Центр Квазар-Мікро отримав статус Авторизованого тренінгового центру Sun Microsystems, Авторизованого навчального центру 1С. Підготовлено більше 1500 спеціалістів високого класу.
В співпраці з компаніями Prometric Thomson Learning (раніше Sylvan Prometric) та VUE на базі Навчального Центру Квазар-Мікро було організовано міжнародний центр сертифікації професіоналів у галузі інформаційних технологій. При успішному складанні необхідних тестів спеціалісти отримують відповідні сертифікати від компаній-вендорів (Microsoft, Novell, Sun Microsystems,Oracle та інших).
За роки свого існування Навчальний Центр Квазар-Мікро заслужив авторитет як провайдер навчання високого рівня та якості. Викладачі Центру являються сертифікованими інструкторами та інженерами по продуктам і технологіям лідерів IT-індустрії — компаній Novell, Microsoft і Sun Microsystems. Кожен з інструкторів Навчального Центру Квазар-Мікро навчив більше 400 спеціалістів.
Накопичений унікальний методологічний досвід дозволяє методистам і викладачам Навчального Центру ефективно адаптувати існуючі курси до насущних потреб замовника або в найкоротші строки розробити нові високопрофесійні тренінги.
Висока якість навчання в Навчальному Центрі Квазар-Мікро визнано широким колом спеціалістів. В числі наших постійних клієнтів – Посольство США в Україні, Utel, UMC, Філіпп Морріс, BAT Прилуки, НБУ, Квазар-Мікро та інші відомі компанії та організації.

Основні напрямки діяльності
- Авторизовані курси Novell, Microsoft, Sun Microsystems для підготовки системних адміністраторів операційних систем.
- Авторизовані курси Novell, Microsoft, Sun Microsystems для підготовки досвідчених системних адміністраторів, системних інженерів і спеціалістів з поглибленою спеціалізацією.
- Авторизовані курси Lotus Notes Domino R5 для системних адміністраторів та розробників
- Курси для користувачів. В тому числі корпоративні тренінги та курси на замовлення.
- Тренінги Oracle і CISCO Systems (йде підготовка)
- Тренінги по дизайну та управлінню Web проектами (йде підготовка)

Навчально-технічна база:
- Три навчальних класи.
- Робочі місця обладнані у відповідності з офіційними вимогами компаній Novell, Microsoft і Sun Microsystems до центрів авторизованого навчання.
- Розвинута мережева інфраструктура, доступ до Internet з кожного робочого місця, наявність персональних поштових скриньок.

Додатковий сервіс:
- Інформаційна підтримка та консультації методистів Центру при виборі навчального курсу, складання плану проходження навчання та здавання сертифікаційних іспитів.
- Безкоштовні технічні консультації інструкторів Центру протягом року після проходження навчального курсу.
- Інформаційний супровід (поштова розсилка технічних новин та новин сертифікації).
- Надання пробних тестів для підготовки до сертифікаційних іспитів.
Код компании: 8509

Компанія розміщена в розділах:

  • Київ - Навчальні заклади

  • Русская версия каталога:

    Учебный Центр Квазар-Микро

  • Киев - Учебные заведения