Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-впроваджувальна фірма "Венбест", вул. Жилянська, 47, м. Київ, 01033, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-впроваджувальна фірма "Венбест"

Адреса:вул. Жилянська, 47, м. Київ, 01033, Україна
Телефон:+38(044) 289-06-01
Факс:
Вебсайт:http://www.venbest.com.ua


Президент - Дзюба Володимир Володимирович
Генеральний директор - Павлов Володимир Вікторович

Науково-впроваджувальна фірма "ВЕНБЕСТ" створена у 1991 році - і з того часу займає провідне місце на Українському ринку охоронних послуг з комплексного захисту об'єктів усіх форм власності.

Ми виконуємо "під ключ" наступні види робіт:
- розробка;
- виробництво;
- постачання;
- проектування;
- монтаж;
- пусконалагодження;
- обслуговування;
- ремонт комплексів безпеки на базі систем:
- охоронної сигналізації;
- охоронного телебачення;
- санкціонованого доступу;
- охорони периметру;
- пожежної сигналізації та пожежогасіння,
а також інтеграцію систем у єдиний комплекс. Одночасно з цим ми виконуємо послуги по охороні громадян, колективної та приватної власності, забезпечуємо впровадження систем централізованого спостереження (ПЦС) за охоронною, пожежною і тривожною сигналізацією.

Головний потенціал НВФ "ВЕНБЕСТ" - це більше 200 висококваліфікованих фахівців-однодумців, здатних найбільш оптимально для клієнта вирішувати будь-які задачі в організації комплексної безпеки об'єктів. Практично усі фахівці нашої фірми мають вищу технічну освіту, а також багаторічний досвід виконання перерахованих вище робіт.

Достоїнство нашої фірми - високопрофесійний колектив розробників радіоелектронної апаратури, "перу" яких належать досить відомі на українському ринку системи охорони: "КАШТАН", "СПІН", "ДУНАЙ".
Фірма "ВЕНБЕСТ" у тісному співробітництві з підрозділами Державної служби охорони організувала пульти централізованого нагляду на базі перерахованих систем в усіх 14 районах м. Києва, 9 районах м. Харкова і більш ніж в 45 містах України.

Виконуючи роботи за генеральним договором про співробітництво з Головним управлінням державної служби охорони при МВС України, фірма "ВЕНБЕСТ" у поточному році спільно з ГУ ДСО розробила та освоїла серійне виробництво в Україні приладу приймально-контрольного охоронно-пожежного "ВБД-6", який по праву сьогодні завоював одне з перших місць серед сучасних централей.

Для забезпечення комплексної безпеки об'єктів поряд зі своєю технікою ми застосовуємо устаткування провідних виробників світу, що мають сертифікати відповідності України і позитивний висновок Державної служби з технічного захисту інформації. З 1997 року наша фірма є винятковим представником світового лідера з виробництва високоякісної охоронної техніки - фірми ARITECH. Надточна прецизійна дзеркальна оптика, яка застосовується в повідомлювачах фірми ARITECH, в поєднанні з останніми новинками в області обробки сигналу, на сьогодні не має аналогів у світі.

Ми перші в Україні одержали для потреб централізованого спостереження виділені радіочастоти і пропонуємо сертифіковане обладнання для забезпечення радіомоніторингу за охоронною та пожежною сигналізацією.
За плечима колективу фірми "ВЕНБЕСТ" сотні крупних об'єктів України, в том числі об'єкти Національного банку України, Національного телебачення, комерційні банки, об'єкти Міністерства оборони, Адміністрації Президента України, особливо важливі об'єкти України.

Основна концепція науково-впроваджувальної фірми "ВЕНБЕСТ" - поєднувати найкращі сили, науковий та технічний потенціал усіх фірм, які працюють з високою якістю, мінімальними термінами, розумними цінами.
НВФ "ВЕНБЕСТ" є членом клубу "5+SECURITY", що об'єднує найбільші компанії України у сфері забезпечення безпеки, а також співзасновником журналу "ОХОРОННІ СИСТЕМИ", який дозволяє краще контактувати з Вами.

Представляючи потенціал своєї фірми і провідних фірм на ринку України, ми готові забезпечити комплексну безпеку об'єктів будь-якої складності.

Наша гарантія:
- від 2-х до 5-и років на устаткування, що поставляється;
- 2 роки на виконувані роботи.
Сервіс здійснюється за допомогою розвинутої дилерської мережі, яка складається з 32 фірм по усій території України. Час ремонту або зміни обладнання від 1 до 12 годин.
В місті Києві функціонує 24-годинна ремонтно-експлуатаційна майстерня.

Скористуйтеся нашим досвідом - і Ви відчуєте себе у безпеці!
Код компании: 8476