Науково-виробнича фірма "VD MAIS", вул. Жилянська, 29, м. Київ, 01033, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Науково-виробнича фірма "VD MAIS"

Адреса:вул. Жилянська, 29, м. Київ, 01033, Україна
Телефон:+38(044) 492-8852, 287-4249, 287-1356
Факс:+38(044) 287-3668
Вебсайт:www.vdmais.kiev.ua


Директор - Давиденко Володимир Олександрович

НВФ VD MAIS постачає зі складу в Києві продукцію більше 40 всесвітньо відомих фірм:
- електронні компоненти;
- промислові контролери і комп'ютери, монітори і дісплеї ПК;
- електрокомутаційні пристрої;
- шафи, корпуси, з'єднувачі;
- обладнення, матеріали, технології SMT

НВФ VD MAIS розробляє та виготовляє друковані плати, виконує їх монтаж.

Фірма VD MAIS заснована у 1993 році як український дистриб’ютор електронних компонентів та систем всесвітньо визнаних виробників. ЇЇ поява на українському ринку збігалася з вимогами часу – виробництво вітчизняних електронних компонентів згорнуте, а потреба в новій апаратурі, яка відповідає світовим стандартам, і необхідність в її розробці стали актуальними.
Подолавши відстань у сім років, VD MAIS підтвердила свою необхідність на ринку компонентів: число фірм, продукцію яких пропонує VD MAIS своїм клієнтам, перевищило 40; число клієнтів становить понад 2000 (серед них підприємства не тільки з усіх регіонів України, а і з Польщі, Росії, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та інш.); ростуть обсяги продажу, причому, починаючи з 1995 р., зберігається стабільна тенденція їх щорічного подвоєння; до 45 працюючих виріс колектив. Розширено перелік послуг, що надаються клієнтам, тепер окрім електронних компонентів VD MAIS постачає конструктиви та мережеве обладнання, системи та засоби промавтоматики, матеріали та обладнання для поверхневого монтажу, проводить розробку та виготовлення друкованих плат, виконує їх монтаж. Все це дозволяє створити замкнений цикл від розробки до організації виробництва нової електронної техніки і реалізувати принцип “ все з одних рук”.
VD MAIS – єдиний в Україні постачальник запасних частин для ремонту офісної техніки фірми Hewlett-Packard, проводить їх продаж зі складу в Києві і гарантує термінове постачання.
Фірма володіє найсучаснішим комп’ютерним та офісним обладнанням, має склад в Києві, у Харкові відкрито її регіональне представництво. Зробити вибір і замовити необхідні компоненти можна також через мережу Інтернет на Web-сайті VD MAIS.
Організація на фірмі VD MAIS курсів по навчанню сучасним методам монтажу і ремонту друкованих плат підвищує ефективність впровадження обладнання та матеріалів для поверхневого монтажу, які постачає фірма, забезпечує перехід на нові технології виробництва апаратури і підвищення її надійності та якості.
Для підвищення рівня інформованості вітчизняних розробників НВФ VD MAIS систематично організовує і проводить безкоштовні науково-технічні семінари з найсучасніших електронних компонентів та системах за участю провідних зарубіжних і вітчизняних спеціалістів. З 2001 р. такі семінари проводяться не лише в Києві, а і в промислових центрах України.
З метою висвітлення отанніх досягнень в області електроніки, телекомунікацій, автоматизації виробництва VD MAIS видає з 1996 р. щомісячний науково-технічний журнал “Электронные компоненты и системы” (індекс 40633), передплату на який відкрито не тільки в Україні, а і в Росії.
Важливим компонентом популяризації успіхів нових напівпровідникових технологій є участь фірми у спеціалізованих виставках, кількість яких в 2000 р. перевищила 20. Серед них – виставки не тільки в Україні, а й за її межами.
Досягнуті за роки існування НВФ VD MAIS успіхи і зростання престижу фірми не дають нам підстав для самозаспокоєності, ми завжди в русі, в пошуку, щоб бути не просто корисними, а й необхідними нашим клієнтам, приймати активну участь у відродженні промисловості України не в майбутньому, а в теперішньому часі.

Ми відкриті для співробітництва, готові до конструктивного діалогу і з надією зустрічаємо прийдешній день!
Код компании: 8210