Відкрите акціонерне товариство "Кременчуцька трикотажна фабрика", просп. Полтавський, 2а, м. Кременчук, Полтавська обл., 39627, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Кременчуцька трикотажна фабрика"

Адреса:просп. Полтавський, 2а, м. Кременчук, Полтавська обл., 39627, Україна
Телефон:+38(0536) 77-02-62, 77-06-41, 79-97-28, 79-97-35
Факс:+38(0536) 796069
Вебсайт:


Голова правління - Вернер Марія Йосипівна

Закрите акціонерне товариство "Кременчуцька трикотажна фабрика" розташоване в одному з мальовничих куточків міста Кременчука на Полтавщині.

ВАТ "Кременчуцька трикотажна фабрика" створено на базі відкритого акціонерного товариства "Кременчуцька фабрика трикотажного полотна", що введена в експлуатацію в 1988 році.

За час діяльності на ринку України підприємство зарекомендувало себе стабільною і надійною структурою, здатною ефективно працювати в сьогоднішніх умовах.
Визнання своєї продукції ми домоглися завдяки орієнтації на запити покупців. Наші художники – модельєри і конструктори одягу використовують у своїх розробках останні досягнення моди, намагаючись максимально задовольнити різноманіття смаків і запитів покупців, динамічно вписуючись в стиль і ритм нашого життя. Ми раді співпрацювати з всіма і готові відповісти на будь-які Ваші пропозиції. Мобільність, чітке реагування на купівельний попит і вимоги ринку, відмінна якість виробів – це застава успішної роботи нашого підприємства.

Великим попитом у багатьох регіонах України, витримуючи конкуренцію аналогічної продукції закордонних фірм, користаються трикотажні полотна кулірного, плюшевого, тонколастичного, двухластичного і футерованого на базі кулірної гладі з начосом і без начосу переплетення. Полотна з’єднують у собі широку гаму кольорів, достаток малюнків різних колористик.

Виробничі цехи підприємства оснащені устаткуванням фірм "Textima" , "Regine" , "Tiss" , "Arioly" і інших передових закордонних фірм. Крім трикотажного полотна, підприємство випускає велику номенклатуру трикотажних виробів чоловічого, жіночого і дитячого асортименту. Те, що випускаємо ми, необхідно й у будень, і у святкові дні.

Над створенням моделей працюють талановиті художники – модельєри, конструктори, технологи і кваліфіковані фахівці швейного виробництва. Моделі розробляються на підставі ретельного аналізу ринку і постійно обновляються.

Основні вимоги, що підприємство пред'являє до своїх виробів на етапі виробництва:
- якість;
- універсальність для будь-якого віку і часу року;
- практичність у використанні;
- оригінальна обробка;
- сучасний дизайн.

Колективом накопичений досвід роботи з іноземними фірмами Чехії, Німеччини, Англії й ін.
Партнерами в реалізації продукції є універмаги й оптові ринки України, а також закордонні фірми. Основна вимога на етапі реалізації – ціни, доступні для населення з різним рівнем життя.

Трикотажні полотна усіх видів та вироби дитячого асортименту мають сертифікат якості.

ВАТ "Кременчуцька трикотажна фабрика" має імідж стабільного підприємства, що прагне відповідати європейським стандартам.
Код компании: 8086