Міжнародне агентство з культурних обмінів та туризму "Україна-Русь", вул. Мельникова, 63, к. 310, м. Київ, 04050, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Міжнародне агентство з культурних обмінів та туризму "Україна-Русь"

Адреса:вул. Мельникова, 63, к. 310, м. Київ, 04050, Україна
Телефон:+38(044) 483-23-74
Факс:+38(044) 4830512
Вебсайт:http://www.ukraine-rus.kiev.ua


Президент - Романюк Степан Васильович, Віце-президент Туристичної Ассоциації України

Сфера діяльності – прийом та обслуговування іноземних туристів та бізнесменів в Україні і країнах СНД. Спеціалізація – культурний та діловий туризм.

Ліцензія Держкомітету молодіжної політики, спорту та туризму України № АА 004728

Шановні пані та панове!

Буду щиро радий, якщо можливості і досвід агентства з організації культурних і ділових турів в Україні і країнах СНД, набуті за довгі роки роботи стануть корисними у нашій співпраці.
Міжнародне агентство «Україна-Русь» є ровесником незалежної України. Майже 10 років «Україна-Русь» активно і послідовно займається розробкою та реалізацією на міжнародному туристичному ринку різноманітних проектів у сфері культурного та ділового туризму.
З урахуванням культурної і природної спадщини України, визначних віх в житті українського народу агентством розроблено оригінальний пакет турів культурної спадщини «Мальовнича Україна», які є своєрідною візитівкою, «малою туристичною енциклопедією» України. Цей пакет включає тематичні тури з відвіданням основних туристичних центрів України – Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Полтави, Чернігова, Криму та Карпат, круїзи по Дніпру та Чорному морю, тури вихідного дня, ексклюзивні, а також археологічні, архітектурні, мистецькі, історичні, природознавчі, фольклорні, екологічні, етнографічні та інші спеціалізовані тури.
«Україна-Русь» є одним з організаторів ряду міжнародних туристичних проектів за участю України. За ініціативою агентства створений унікальний культурний маршрут «Слов’янський вінок», який надає іноземним туристам можливість протягом одної мандрівки відвідати одразу три східнослов’янські країни – Україну, Росію і Білорусь, поринути у багатий духовний світ східних слов’ян, які протягом багатьох віків складали єдину давньоруську народність, доторкнутись до надбань їх самобутньої історії, культури, релігіозних вірувань та звичаїв, ближче ознайомитись з життям українців, росіян, білорусів у пострадянський період.
Зараз «Україна-Русь» у тісній взаємодії з авторитетними міжнародними та національними культурологічними організаціями, туроператорами і експертами працює над перспективним мультинаціональним туристичним проектом «Чорноморське намисто». Тури цього маршруту дадуть туристам змогу ознайомитись з пам’ятниками давніх цивілізацій на стику Європи і Азії, тисячолітньою культурою і православними святинями Причорномор’я, торговими шляхами і стежками паломників, унікальними архітектурними і природними пам’ятками, традиціями народів країн Чорноморського регіону.
«Україна-Русь» професійно займається також діловим туризмом - організацією інсентів-турів, прийомом і обслуговуванням учасників міжнародних конгресів, workshop, виставок, бізнес-зустрічей, тренінгів та презентацій, наданням послуг за VIP класом, спеціалізованих культурних і розважальних програм для бізнесменів.
Сьогодні «Україна-Русь» – це високопрофесійна, динамічна, туристична фірма, яка заслуговує на довіру, один з провідних туроператорів України з ділового і культурного туризму, надійний партнер багатьох іноземних і українських компаній.
За вклад у розвиток культурного і ділового туризму агентство «Україна-Русь» відзначено міжнародною нагородою “Золотий приз” і занесено до Золотої книги українського підприємництва.
Більш детальну інформацію про роботу агентства Ви можете отримати відвідавши наш вебсайт www.ukraine-rus.kiev.ua.
Якщо Ви зацікавлені у розвитку туристичних контактів з Україною та шукаєте професійного і надійного ділового партнера, ми завжди готові обговорити шляхи та умови співробітництва.

З найкращими побажаннями,
Степан Романюк,
Президент Міжнародного агентства з культурних обмінів та туризму "Україна - Русь", Віце-президент Туристичної Ассоциації України
Код компании: 7969