Відкрите акціонерне товариство "Верстатобудівний завод "Шліфверст", вул. Комунарівська, 19/12, м. Лубни, Полтавська обл., 37500, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Верстатобудівний завод "Шліфверст"

Адреса:вул. Комунарівська, 19/12, м. Лубни, Полтавська обл., 37500, Україна
Телефон:+38(05361) 7-37-28, 7-39-11, 7-39-20
Факс:
Вебсайт:http://www.shlifwerst.com.ua


Голова правліния - Снісаренко Іван Миколайович

У вереcні 2005 р. відкрите акціонерне товариство "Лубенський верстатобудівний завод "Шліфверст" відзначив свій 90-річний ювілей. Виготовления фінішного металоріжучого обладнания (від простого токарного верстата до круглошліфувального автомата з сучасною системою ЧПК) - такой славний шлях розвитку цього підприємства. За ці роки неодноразово мінялась його назва ("Фенікс","Комунар", "Шліфверст"), але незмінною залишалась репутація надійного і солідного партнера, що виготовляє високоякісне обладнання. На поточному рахунку підприємсва - больш ніж 100 тис. металоріжучих верстатів. На всіх континентах експлуатуються верстати з товарним знаком заводу "Комунар" і "Шліфверст".

Основною продукцією ВАТ "Шліфверст" є верстати круглошліфувальні. Їх виробництво здійснюється з 1957 р. На теперішній час ця виробнича програма включає:
- універсальні круглошліфувальні верстати;
- продукційні круглошліфувальні напівавтомати;
- верстати для шліфування шийок колінчастих валів в умовах масового виробництва,
- верстати для перешліфування колінчастих валів,
- різноманітні спеціальні шліфувальні верстати.

В гамі універсальних круглошліфувальних вестатів виробництва ВАТ "Шліфверст" в останні роки сталися суттєві зміни. На заміну верстатам серії 3У (моделі 3У131ВМ, 3У132МВ, 3У133МВ та ін.) поставлена серія верстатів 3С (моделі 3С110, 3С130, 3С133 та ін.) Останні відрізняються сучасним дизайном, економічністю, точністю, зручністю обслуговування і розширенними технологічними можливостями.
В гамі круглошліфувальних вестатів мається 5-ть типорозмірів верстатів: з мах. діаметрами обробки 100 , 150, 250, 400, 560 мм. і довжиною обробки від 250 до 3 000 мм.

Вестати параметричного ряду діаметром обробки 100, 125, 250 мм. виготовлюються серійно, а верстати з діам.обробки 400 і 560 мм. - на замовлення.

Останньою розробкою ВАТ "Шліфверст" є модель 3В130Ф3. Цей верстат призначений для шліфування криволінійних поверхонь деталей в повздовжному розтині. Він устаткований системою ЧПК Sinumerik-810 D фірми "Сіменс" і на вимогу замовника верстат переобладнується для шліфування криволінійних поверхонь в поперечному розтині.

Модель 3В130 Ф3 є базовою моделлю, на цій базі за бажанням замовника може постачатися верстат іншого типорозміру.

Значну частину в виробничій програмі верстатів ВАТ "Шліфверст" складають верстати для шліфування колінчастих валів. Підприємство пропонує замовникам обладнання для шліфування як корінних, так і шатунних шийок колінчастих валів. Важко знайти моторобудівний завод на теренах бувшого СРСР, де б не експлуатувались верстати для шліфування колінчастих валів.
Особливим попитом користуються верстати для перешліфовки колінчастих валів.

На продукційних верстатах виконується шліфування виробів діаметром больше 400 мм, довжиною до 4000 мм, масою до 1000 кг: валків прокатних станів, різноманітних вісей і ін.

За бажанням замовника виготовлюються плоско- і внутрішньо-шліфувальні верстати, верстати для багатокаменевої обробки поверхонь (одночасна обробка декількох поверхонь), торце-круглошліфувальні і різноманітні спеціальні верстати по узгодженним технічним завданням.

ВАТ "Шліфверст" успішно працює на взаємовигідній основі по постачанню нових верстатів, капітальному ремонту і модернізації різного обладнання як відчизняного, так і імпортного виробництва з ВАТ "Мотор Січ" м. Запоріжжя, ВАТ "Рибінські мотори", ВАТ "Заволжський моторний завод", ВАТ "Дніпроспецсталь", ВАТ "Анжеромаш" та ін.
Код компании: 7939