Українська державна корпорація по транспортному будівництву "Укртрансбуд", вул. Богданівська, 3, м. Київ, 03049, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Українська державна корпорація по транспортному будівництву "Укртрансбуд"

Адреса:вул. Богданівська, 3, м. Київ, 03049, Україна
Телефон:+38(044) 223-50-35, 226-27-79
Факс:+38(044) 2453992
Вебсайт:


Президент - Гвоздь Олексій Афанасійович

Корпорація "Укртрансбуд" є одним з найбільших будівельних комплексів України до складу якого входить 51 підприємство. Вона створена згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.1992 р. № 26 на базі організацій колишнього Мінтрансбуду СРСР, що дислокуються в Україні, для забезпечення потреб народного господарства в розвитку транспортної мережі та координації спільної діяльності підприємств-членів по проектуванню та будівництву об'єктів транспорту.

Підприємства та організації, що входять до складу корпорації, мають великий досвід роботи на транспортних будовах України і за її межами. Вони приймали участь в проектуванні та будівництві транспортних об'єктів в Болгарії, В'єтнамі, Сирії, Гвінеї, Іраці, Фінляндії, Кубі, Турції, Аргентині, Грузії, Росії та інших країнах.

За роки існування транспортними будівельниками споруджені архітектурні ансамблі: Палац культури "Україна", Центральний залізничний вокзал та Бориспільський аеропорт в м. Києві, поромні переправи Їллічівськ-Варна та Іллічівськ-Поті, морські порти та припортові споруди в мм. Одеса, Іллічівськ, Миколаїв та інші; побудовані тисячі километрів залізниць та інших колій, сотні километрів автомобільних доріг.

У 2001 році транспортні будівельники успішно завершили спорудження найсучаснішого злітно-посадочного комплексу міжнародного аеропорту "Бориспіль", який повністю відповідає вимогам ІСАО для категорії ІІІ-А та один з найкращих у Європі (довжина злітно-посадочної смуги №1 - 4 000м, ширина - 60м!) Якісно виконані власні роботи та введені в експлуатацію унікальні за своїми можливостями Зернопереробний термінал у Іллічівському порту та Нафтовий термінал у м. Одеса.
В даний час виконуються проектні та будівельно-монтажні роботи з будівництва мосту в Туркменістані.

Перспективні напрями співробітництва корпорації з зарубіжними партнерами:
- будівництво та електрифікація залізниць з облаштуванням автоматики і зв'язку, починаючи з проектно-пошукових робіт до здачі об'єкта "під ключ" /до 200 км на рік/; будівництво других колій та ремонт залізниць;
- спорудження та реконструкція аеропортів і аеродромів, в тому числі злітно-посадочних смуг;
- будівництво та ремонт автомобільних доріг;
- спорудження морських та річкових портів, причалів і припортових споруд;
- виконання днопоглиблювальних і рефулерних робіт;
- будівництво та реконструкція промислових, цивільних об'єктів та житла;
- проектно-пошукові роботи.

Корпорація має виробничу базу з виробництва спеціального збірного залізобетону та металоконструкцій для об'єктів залізничного та автошляхового транспорту, промислового та житлового будівництва.
Код компании: 7937