Державне підприємство "Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О.К. Антонова", вул. Академіка Туполєва, 1, м. Київ, 03062, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Державне підприємство "Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О.К. Антонова"

Адреса:вул. Академіка Туполєва, 1, м. Київ, 03062, Україна
Телефон:+38(044) 442-60-75, 442-70-98, 449-99-96
Факс:+38(044) 4424144
Вебсайт:www.antonov.com


Генеральний конструктор - Дмитро Семенович Ківа

Авіаційний науково-технічний комплекс "Антонов" заснований в 1946 р. видатним авіаконструктором Олегом Костянтиновичем Антоновим.
З моменту заснування фірми створено більше 100 типів та модифікацій літаків різноманітних класів та призначень.

Фірма "Антонов" розробляє нові літаки та модифікації літаків, які були створені раніше, забезпечує їх експлуатаційне супроводження, виконує інжинірингові роботи з метою підвищення ресурсу літаків, провадить навчання та перенавчання льотного складу та технічного персоналу, здійснює міжнародні перевезення вантажів, у тому числі і нестандартних, на чартерній основі, направляє висококваліфікованих спеціалістів для надання допомоги в освоєнні авіатехніки та навчанні національних кадрів, бере участь у міжнародній кооперації з проектування та виготовлення авіаційної техніки.

Потужний науково-технічний потенціал дозволяє використовувати комп’ютерні технології при виконанні розрахунково-проектних та конструкторських робіт, провадити аеродинамічні випробування моделей літаків та випробувати на міцність усі типи літаків, визначати їх ресурс; завершувати цикл створення літаків льотними випробуваннями; підтверджувати відповідність літаків нормам льотної придатності та вимогам замовників.

30 грудня 1992 р. Авіаційний Регістр Міждержавного Авіаційного Комітету (АР МАК) видав АНТК ім.О.К.Антонова сертифікат за номером Р-2 на право створення цивільних літаків.
Код компании: 7902