Аптека народної медицини Данили Зубицького, просп. Правди, 17, м. Харків, 61022, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Аптека народної медицини Данили Зубицького

Адреса:просп. Правди, 17, м. Харків, 61022, Україна
Телефон:+38(057) 700-37-86
Факс:
Вебсайт:http://www.zubicki.bi.com.ua


Директор - Хмельов Олександр Олексійович

Харківський філіал Аптеки народної медицини Данила Зубицького пропонує до 200 лікарських препаратів, призначених для лікування більше 500 захворювань, відновлення та нормалізації різних функцій організму.

Корені методики створення лікарських препаратів Данила Зубицького беруть початок від вікових традицій народної медицини, яка лікує не тільки окремий орган, а й оздоровлює людський організм в цілому.

Технологія виготовлення ліків за прописами Данила Зубицького основана на використанні "живих" рослин, коли переробка сировини проводиться в день збирання. При цьому готові ліки зберігаються від одного до п'яти років без охолодження та захисту від світла.

Кваліфікований лікар-фітотерапевт призначить Вам індивідуальний курс лікування при наступних захворюваннях:
- прописи для лікування опорно-рухової системи;
- прописи для лікування серцево-судинної системи;
- прописи для лікування органів дихання;
- прописи для лікування центральної нервової системи;
- прописи для лікування органів травлення;
- протипухлинні препарати;
- противірусні препарати;
- прописи для лікування сечополової системи;
- прописи для лікування органів слуху;
- прописи для лікування органів зору;
- прописи для лікування ендокринних захворювань;
- прописи зовнішнього застосування.

"Народна медицина Данила Зубицького" - це багатоплідна праця справжнього лікаря, яка тривала понад півстоліття. Це його спостереження за хворими, роздуми, записи повсякденного життя, спілкування з рослинним дивосвітом. Це його наукові пошуки та розробки, захоплення, надбання, те, чим жила і живе душа цього унікального фахівця.

"Народна медицина Данила Зубицького" - це праця талановитої людини, яка виплекала, виносила, як мати своє дитя, своєрідний фітокомплекс з сучасною лабораторією, виробничим цехом, аптекою народних ліків.

"Народна медицина Данила Зубицького" - це велика мережа аптек по всій Україні з учнями - послідовниками, об'єднаних під його началом у Братство народних медиків.

"Народна медицина Данила Зубицького" - це надбання всього українського народу, благородна данина нації.

Ліки, які виробляють тут, воістину гордість України і спасіння для багатьох хворих. Їх виготовляють працьовиті, сумлінні і добропорядні люди - працівники підприємства, яке очолює фітотерапевт за покликанням, керівник від Бога, мужній та мудрий Данило Никифорович Зубицький. Приваблює він усіх своєю неординарністю, душевною щедрістю і благородством. Знаний по усій Україні і за її межами, він упереджено ставиться до своєї слави, виявляючи виняткову скромність, зневагу до будь - якого позерства, крикливості.
Вийшла книга "Народна медицина Данила Зубицького", в якій подано 185 рослинних засобів. Вона надає відомості про основні ознаки захворювання, їх причини, визначено показання з урахуванням віку та характеру захворювання, спосіб використання ліків, форму виготовлення, їх зберігання. Усі лікувальні засоби подано в доступному, проте не спрощеному вигляді. В кінці книги вміщено словник за групами захворювань, де ви можете самостійно віднайти той, або іншій рослинний засіб для лікування відповідної хвороби. Лікувальні засоби розміщено за алфавітом, подається латинська назва.

Завітайте до нас, придивіться в обличчя тих людей, які бажають Вам добра. Угамуйте злість в душі своєї і прийдіть до нас з вірою і надією. Тоді і поміч Вам буде на благо.
Код компании: 768