Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ), вул. Шулявська, 10/12 в, блок В, м. Київ, 03055, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)

Адреса:вул. Шулявська, 10/12 в, блок В, м. Київ, 03055, Україна
Телефон:+38(044) 585-02-62, 585-02-68
Факс:
Вебсайт:http://www.mim.kiev.ua


Президент - Полунєєв Юрій Володимирович

Міжнародний Інститут Менеджменту (МІМ-Київ) створений у 1989 році Інститутом економіки Національної Академії наук України та Міжнародним Інститутом Менеджменту (МІМ-Женева). Інститут вперше в Україні запропонував програму "Магістр Бізнес Адміністрування" (МБА), розроблену за стандартами західних бізнес-шкіл.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

Програма МБА
Магістр Бізнес Адміністрування (MBA - Master of Business Administration) - всесвітньо визнаний рівень ділової кваліфікації менеджера. МБА - найпоширеніша у світі програма бізнес-освіти. Це всестороннє і складне моделювання реального бізнесу з максимально практичною орієнтацією.

Короткострокові програми
З 1992 року МІМ-Київ проводить серію короткострокових (від 3-х днів до декількох тижнів) програм, спрямованих на поглиблення і вдосконалення майстерності вищого управлінського персоналу підприємств, членів рад директорів та менеджерів середньої ланки.

Консультативна діяльність
Викладачі інституту мають великий досвід у наданні підприємствам консультативних послуг з питань загального менеджменту та більш конкретних, специфічних питань. Особливе місце у цьому напрямку діяльності займають консультативні проекти, що виконуються студентами МІМ-Київ на замовлення підприємств.
Код компании: 7725