Одеський національний морський університет, вул. Мечникова, 34, м. Одеса, 65029, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Одеський національний морський університет

Адреса:вул. Мечникова, 34, м. Одеса, 65029, Україна
Телефон:+38(0482) 23-35-28, 23-44-82, 23-52-29
Факс:+38(0482) 236033
Вебсайт:http://www.osmu.odessa.ua


Ректор - Морозова Ірина Володимирівна

Заснований в 1930 році, університет є єдиним навчальним закладом в Україні та країнах СНД, який готує весь спектр берегових спеціалістів для водного транспорту.За ці роки підготовлено понад 30000 спеціалістів для країн СНД і більше, ніж 1200 - для 69 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки. На сьогодні в університеті навчається більше 4000 студентів, в тому числі - 100 іноземних громадян.

Навчання відбувається на 7 факультетах за 10 спеціальностями. На 28 кафедрах університету працюють 28 академіків і членів-кореспондентів, 46 професорів і докторів наук, 152 доценти, кандидати наук.

У складі кафедр університету - 25 лабораторій, частина з яких має унікальний характер, як наприклад, дослідницький басейн, аеродинамічна лабораторія і деякі інші, які дають змогу проводити навчання та наукові дослідження на найбільш високому сучасному рівні.

В навчальному процесі широко застосовуються сучасні види технічних засобів: кіно, звукотехнічні засоби, телебачення, відеозапис, супутникове телебачення та інше; працює навчальний телецентр, до складу якого входить апаратно-студійний комплекс, що дозволяє передавати інформацію для роботи із студентами в аудиторіях. Все це, разом з аудиторіями, обладнаними для показу кінофільмів, і лінгофонними класами, складає надійну технічну базу для навчання студентів.

Велике значення для навчання має обчислювальний центр університету, (більш детально) до складу якого входять 6 навчальних класів на 150 місць, обладнаних ПОМ Pentium, які з`єднані в локальні мережі та мають вихід в Internet.

Університет має в своєму складі науково-технічну бібліотеку, яка нараховує понад 700 тис. одиниць зберігання і яка містить унікальну підбірку книг за спеціальностями ОНМУ. Бібліотека розташована в спеціально спорудженому будинку, в якому розміщені книгосховище, кабінети і 2 читальні зали.

Студенти мають можливість проходити практику на таких підприємствах, як судноплавні компанії, судноремонтні і суднобудівельні заводи, морські та річкові торговельні порти Одеси, Южного, Іллічівська, Ізмаїла, Рені, а також в інших організаціях морського та річкового транспорту України.

При університеті працює спортивний комплекс, який складається з великого ігрового залу, спеціалізованих залів для боротьби, важкої атлетики, настільного тенісу, аеробіки та двох тренажерних залів. Крім того, університет має свою територію в Чорноморському яхт-клубі, де знаходяться 13 яхт, що належать університетові.

Студентам, аспірантам та стажистам при потребі надається гуртожиток (кімната на двох чоловік).
Код компании: 7689