Львівська торгово-промислова палата, Стрийський парк, 14, м. Львів, 79011, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Львівська торгово-промислова палата

Адреса:Стрийський парк, 14, м. Львів, 79011, Україна
Телефон:+38(0322) 76-46-11, 76-46-13, 97-07-49
Факс:+38(0322) 764611; 767972
Вебсайт:http://www.lcci.com.ua


Президент - Хусточка Олег Маркович

Президент - Хусточка Олег Маркович

Львівська ТПП, яка у вересні 2000 року відзначила 150-річчя від дня свого заснування, має прямі партнерські стосунки з палатами країн СНД, центральної та східної Європи.
При Палаті функціонує комітет підприємців, метою якого є підтримка нових економічних структур, поширення вітчизняного і зарубіжного досвіду роботи, лобіювання в органах виконавчої і законодавчої влади інтересів відповідних галузей при розробці і прийнятті нормативно-правових актів, державних програм.
В м.м. Броди та Кам'янка-Бузька створені представництва палати. Розглядається питання про утворення аналогічних структур у м.м. Дрогобичі та Яворові.

Львівська торгово-промислова палата розташована у місті Львові, який є обласним центром Львівської області. Населення області становить 2,8 млн. жителів, площа - 21,8 тис. кв.км. У місті проживає 820 тис. мешканців.
Маючи геграфічне розташування поблизу кордонів країн Європи, Львівщина є розвиненим промисловим та сільськогосподарським центром з міцним економічним підгрунтям. Регіон має значні запаси природних ресурсів, серед яких вугілля, нафта, газ, бітум, сірка, торф, вуглекислий калій, кам'яна сіль, сировина для виробництва високоякісних будівельних матеріалів.
Львов є культурним, політичним та економічним центром Заходу України. Це місто багатої і різностильової архітектурної спадщини ХІІІ-ХХ ст., з потужним науковим центром, де навчається понад 100 тис. студентів.

На території області функціонують дві спеціальні економічні зони "Яворів" та "Курортополіс"Трускавець". В м. Львові здійснюють свою діяльність Генеральні Консульства Російської Федерації та Республіки Польша.
Код компании: 7500