Корпорація "Маст-Іпра", вул. Гуданова, 9/11, м. Харків, 61024, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Корпорація "Маст-Іпра"

Адреса:вул. Гуданова, 9/11, м. Харків, 61024, Україна
Телефон:+38(057) 714-05-44, 714-06-70
Факс:+38(057) 7141799
Вебсайт:http://www.must-ipra.com


Президент - Анохін Сергій Володимирович

В 1993 році в Харкові була створена промислово-фінансова корпорація "МАСТ-ІПРА".

З моменту свого створення корпорація динамічно розширює свою структуру, нарощує обсяги по видам діяльності. На сьогоднішній день корпорацією напрацьована стійка база ділового партнерства і співробітництва на території України і за її межами.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності корпорації є виробництво обладнання для автоматизації об'єктів енергозбереження, розробока і впровадження програмного забезпечення і баз даних. Висококваліфікованими спеціалістами компаній, які входять в структуру корпорації, створені програмно-технічні комплекси для підприємств енергетичної, металургійної, нафтогазової, хімічної, машинобудівної, транспортної галузей, а також органів державної влади.

На протязі багатьох років корпорація працює в сфері енергетики з надання комплекса послуг по технічному переозброєнню, реконструкції і модернізації об'єктів енергопостачання і по виробництву та поставці енергетичного обладнання.

Значні результати в роботі досягнуті компаніями корпорації, які займаються інвестиційно-фінансовою, охоронною, торгово-посередницькою діяльністю. Велика увага на протязі всієї діяльності корпорації приділяється благодійній та громадській діяльності.

Серед наших ділових партнерів: залізниці України, Росії, Білорусії та країн Балтії, метрополітени України; великі енергогенеруючі і енергопостачальні компанії, металургійні, хімічні комбінати та інші промислові підприємства.

Однією з найважливіших стратегічних задач корпорації є встановлення партнерських відносин з підприємствами України, близького і далекого зарубіжжя, а також реалізація нових проектів і напрямків діяльності.

Ми вдячні всім, хто уже працює з нами, і будемо раді мати нових партнерів.
Код компании: 7456