Товариство з обмеженою відповідальністю "Картас", просп. П'ятдесятиріччя ВЛКСМ, 36, оф. 2, м. Харків, 61153, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Картас"

Адреса:просп. П'ятдесятиріччя ВЛКСМ, 36, оф. 2, м. Харків, 61153, Україна
Телефон:+38(057) 717-88-90, 717-89-30
Факс:
Вебсайт:http://www.kartas.com.ua


Директор - Крячко Віктор Вікторович

ТОВ "КАРТАС" розпочало свою діяльність в 1993 році. За цей час колективу ТОВ "КАРТАС" удалось налагодити тісне співробітництво з підприємствами різних галузей промисловості на Україні та за її межами. Сьогодні список клієнтів ТОВ "КАРТАС" складає біля 1500 фірм і компаній.

На сьогоднішній день ТОВ "КАРТАС" готове запропонувати широкий асортимент трубопровідної арматури (вентилі, крани, засувки, клапани тощо), контрольно-вимірювальних приладів (манометрів, термометрів, регуляторів...); будь-яку низьковольтну апаратуру (пускачі, автоматичні вимикачі, рубильники), а також будь-які види продукції промислового обладнання зі складу в Харкові і на замовлення в найкоротші терміни.

Для безперебійної роботи Вашої організації ТОВ "КАРТАС" готове взяти на себе обов'язки по постачанню продукції промислового призначення, що Вас цікавить. Ми обслуговуємо як фізичних, так і юридичних осіб. Виконується відвантаження по Україні зі складу в Харкові.

Сьогодні ТОВ "КАРТАС" - це міцний, згуртований колектив, який прагне вкладати максимальні зусилля у просування на ринок продукції промислового призначення вітчизняного виробника шляхом надання замовнику максимально можливий сервіс.
У нас налагоджені тісні зв'язки з постачальниками, але ми завжди раді новим знайомствам і контактам. Ми зацікавлені у співробітництві з Вами і будемо раді розглянути Ваші пропозиції.
Код компании: 717