Акціонерне товариство закритого типу "Інженерний центр "Укргазтехніка", пл. Конституції, 1, оф. 501, Палац Праці, 6 під'їзд, 5 поверх,, м. Харків, 61200, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство закритого типу "Інженерний центр "Укргазтехніка"

Адреса:пл. Конституції, 1, оф. 501, Палац Праці, 6 під'їзд, 5 поверх,, м. Харків, 61200, Україна
Телефон:+38(057) 719-15-62, 719-16-57, 731-46-40
Факс:
Вебсайт:http://www.ukrgazteh.com


Президент - Шафорост Іван Дмитрович

АТ "Укргазтехніка" створено у квітні 1991 года з досвідченних спеціалістов однієї з організацій колишнього Мінгазпрому СРСР, який займався налагодженням і технічним обслуговуванням обладнання газових промислів та газоперекачувальних станцій, розташованих по всій території колишнього Союзу. На початку своєї діяльності підприємство продовжувало виконувати ті ж самі роботи на об'єктах Заполяр'я та Західного Сибіру, проте у зв'язку з відокремленням та проголошенням незалежності України, географію робіт прийшлося зменшити і змінити профіль своєї діяльності.
Основним напрямком діяльності АТ "Укргазтехніка" стало комплексне вирішення проблем, що стоять перед підприємством з питань газопостачання, теплопостачання і автоматики з використанням енергозберігаючих технологій.

Послуги, що надаються АТ "Укргазтехніка", по впровадженню енергозберігаючих технологій у промисловій теплоенергетиці, мають цілий ряд переваг перед своїми конкурентами. Всі роботи виконуються досвідченими спеціалістами і під "ключ".

АТ "Укргазтехніка" у своєму складі має:
- проектно-конструкторське бюро;
- декілька монтажно-налагоджувальних підприємств;
- підприємство з виробництва котлів (потужністю до 2,5 МВт) та котельно-допоміжного обладнання;
- дві експериментально-виробничих лабораторії з розробки та виготовлення автоматики для котелень та газової автоматики типу "Барс".

Усе це дозволяє виконувати весь комплекс робіт оперативно, на високому технічному рівні та з гарантією, як на виконані роботи, так і на обладнання, що постачається, а це завжди зручно і вигідно замовнику.

АТ "Укргазтехніка" є членом Асоціації теплоенергетичних компаній України, постійно приймає участь у міжнародних та регіональних виставках, а також в роботі міжнародних конференцій, що проводяться Асоціацією спільно з Комітетом по енергозбереженню.

АТ "Укргазтехніка" надає свої послуги з впровадження енергозберігаючих технологій у промисловій теплоенергетиці та виконує "під ключ" увесь комплекс робіт з будь-якими промисловими котельнями, печами, а також системами газопостачання та теплопостачання.

Продукція:
- котли потужністю від 0,63 до 2,5 МВт;
- пальники газові блочні ГГБ, ГГС-Б, ГГВ-МГП та БИГ.
- автоматика "Барс" для безпеки і управління роботою парових та водонагрівних котлів, печей (термічних, плавильних, випалу, хлібопекарських), зерносушарок, бітумоварок і теплогенераторів.

Дві лабораторії постійно працюють над модернізацією нової автоматики "Барс", яка відповідає самим високим сучасним вимогам. Крім серії блоків "Барс", розробляються різні датчики, регулятори та інші засоби автоматизації. Автоматика "Барс" розрахована на широке коло споживачів, відповідно і її модифікації виконані від самих простих до самих досконалих.

За високу якість послуг і випускаємої продукції, АТ "Укргазтехніка" нагороджено десятками нагород різного достоїнства.
Код компании: 7074