Харківська державна зооветеринарна академія, смт Мала Данилівка, Дергачівський р-н, Харківська обл., 62341, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Харківська державна зооветеринарна академія

Адреса:смт Мала Данилівка, Дергачівський р-н, Харківська обл., 62341, Україна
Телефон:+38(05763) 5-73-00, 5-74-48, 5-74-73
Факс:+38(05763) 57076
Вебсайт:http://www.zoovet.kharkov.ua


Ректор - Головко Валерій Олексійович

Харківська державна зооветеринарна академія - державний заклад освіти IV рівня акредитації, підпорядкована Міністерству аграрної політики України.

Академія створена у 2001 році на базі Харківського зооветеринарного інституту - одного з найстаріших вищих учбових закладів відповідного профілю в Україні та в СНД, що має 150-річну історію. Його випускники успішно працюють в Росії та Україні, в країнах СНД, в 78 країнах світу на всіх континентах планети, в тому числі в США, Канаді, Англії, Японії, Німеччині, Болгарії, Польщі, Монголії, Китаї, Панамі, Ямайці, Нікарагуа, Йорданії, Ізраїлі, Малі, Марокко, Ефіопії, Конго, Нігерії, Гані.

За роки роботи ВУЗом підготовлено біля 32 тисяч зооінженерів та лікарів ветеринарної медицини. Серед наших випускників відомі вчені зі світовими іменами, засновники та спадкоємці науково-педагогічних шкіл.

Спеціальності, отримані в академії, дають можливість його випускам працювати в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, агрофірмах, м'ясокомбінатах, лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи, діагностичних лабораторіях, в наукових лабораторіях, в сфері зооветеринарної освіти.

В академії 30 кафедр, на яких працюють 219 викладачів, із них 4 члена-кореспондента УААН, 31 професор, доктор наук, 110 доцентів, кандидатів наук.

Академія включає в себе 12 учбових корпусів, має 5 гуртожитків, їдальню, профілакторій, два стадіони, два спортивних зали, будинок культури, тир, кінно-спортивний комплекс, учбово-дослідне господарство "Прогрес". Все це компактно розміщено в лісопарковій зоні передмістя Харкова.

На факультеті ветеринарної медицини готують ветеринарних лікарів за спеціалізаціями:
- профілактика та лікування хвороб продуктивних тварин;
- профілактика та лікування хвороб дрібних тварин;
- лабораторно-ветеринарна діагностика;
- ветеринарна фармація;
- ветеринарна санітарія;
- ветеринарно-санітарна експертиза продуктів.

На зооінженерному факультеті готують спеціалістів за спеціальностями:
- зооінженерія;
- менеджмент організацій.

На цьому факультеті є спеціалізації:
- племінна справа;
- технологія виробництва та переробки м'яса та м'ясних продуктів;
- технологія виробництва та переробки молочних продуктів;
- свинарство;
- птахівництво;
- бджолярство;
- рибальство;
- кінологія;
- технологія кормів та кормових добавок.

Тривалість навчання:
- на факультеті ветеринарної медицини - 5 років і 6 місяців;
- на зооінженерному факультеті - 5 років.

Студенти, які закінчили академію, можуть продовжити навчання в аспірантурі за 11 спеціальностями. Тривалість навчання в аспірантурі 3 роки; можуть продовжити навчання протягом 1 року в магістратурі за вибраним напрямком.

З метою удосконалення учбових програм до рівня європейських стандартів Академія тісно співпрацює з вільним університетом Берліна (Німеччина), Утрехтським університетом (Нідерланди) та Браневельським коледжем практичної підготовки (Нідерланди).

Код компании: 7005