Відкрите акціонерне товариство "Київська швейна фабрика "Желань", вул. Жилянська, 43, м. Київ, 01003, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Київська швейна фабрика "Желань"

Адреса:вул. Жилянська, 43, м. Київ, 01003, Україна
Телефон:+38(044) 287-63-25, 289-70-16
Факс:+38(044) 2898527
Вебсайт:http://www.voronin.com.ua


Генеральний директор - Ляшко Лариса Іванівна

Відкрите акціонерне товариство "Київська швейна фабрика "Желань" входить до складу Концерну "Михаїл Воронін" - виробника чоловічого високоякісного одягу, орієнтованого на світовий ринок. Основна філософія бізнесу компанії - це якість, яка виявляється не тільки у виробництві одягу, але і в усіх сферах ділового життя.

Швейна фабрика "Желань" побудована французькою фірмою "Vestra Union" і здана в експлуатацію в 1987 році. В 1994 році фабрика набула статусу - Відкрите акціонерне товариство "Київська швейна фабрика "Желань", основний пакет акцій якого належить провідному українському модельєру Михайлу Вороніну - Майстру чоловічого костюму, людині, з ім'ям якої асоціюються якість, стильність та респектабельність, вишуканість та демократичність. Його ім'я та торгові марки є візиткою європейської якості у більшості країн, а він продовжує залишатися, в першу чергу українським кутюрьє, національним товаровиробником і, незважаючи на свої багаточисленні титули та нагороди, не боїться експериментувати.

Фабрика спеціалізується на пошитті чоловічих костюмів (піджаків, брюк) європейського рівня якості і розташована в центральній частині міста Києва - столиці України.

На даний момент концерном "Михаїл Воронін" сформована роздрібна торговельна мережа (понад 30 магазинів по Україні), та ряд ліній, які розраховані на різні соціальні верстви населення нашої країни.
Широко відома масова лінія "Михаїл Воронін" - класичний одяг різноманітного асортименту з якісних тканин.
Молодіжна лінія "Желань", виконана із сучасних недорогих тканин, доступна по ціні.
"Voronin" - елітний одяг з високоякісних дорогих тканин, який виготовляється малими серіями для забезпечених людей.
В колекції концерну представлені чоловічі костюми в стилі "business casual" - діловий повсякденний одяг. Модні комплекти: невеликі піджаки з подовженим пальто з однієї тканини і в одній кольоровій гамі.
Класичні костюми - приталені, плече наближене до натуральної форми.
Кольорова гама різноманітна. Якщо говорити про класику - це костюми традиційних кольорів: коричневі з відтінком, темно-сірі, темно-сині, болотні, оливкові, більш темні відтінки. Повсякденний одяг - це більш яскраві кольори та відтінки. Сміливі кольорові рішення - синій (від голубого до індіго), яскраві кольори, всі відтінки червоного.
Хітом визнана різноманітна "картата тканина", в яку можна одягнутися з голови до ніг: "Пьє Де-пуль", "принц Уельський". Матеріали: визнані - твід, кашемір, різні тканини з високим процентом вмісту шерсті, зовсім нові - креш (ефект м'ятості), льон з модальним віскозним волокном, папійон. Для ділового повсякденного одягу - якісна шерсть з домішками синтетики.

При виробництві виробів використовуються прикладні матеріали відомих європейських фірм: LENOR de PEKARDE, JABULEY, HENZEL та TOOTAL.
Фабрика оснащена сучасним обладнанням фірм: PFAFF, DURKOPP, UNION SPECIAL; пресами фірм TEST і MAYER; САПР та розкрійно-підготовчим комплексом LECTRA SYSTEMES. Технічне оснащення фабрики включає:
- 90% обладнання виробництва Німеччини;
- 5% обладнання виробництва Франції;
- 5% обладнання виробництва Швейцарії.

Немаловажними технічними аспектами, які дозволяють вирішувати широке коло задач, є:
- власна дизайнерська та конструкторська база;
- власна експериментальна база;
- автономна система забезпечення електроенергією;
- автономна система забезпечення паром фірми LOOS;
- сучасна лінія волого-теплової обробки, яка обумовлює випуск різних моделей з будь-яких видів шерстяних або напівшерстяних тканин (з питомою вагою 160-280 гр/кв.м.)

В жовтні 1997 року проведена повна технічна модернізація фабрики та заміна пресового обладнання на продукцію останнього покоління фірми INDUPRESS - лідера в даній області, яке надає практичне впровадження технологій вологотеплової обробки XXI століття.

Встановлене обладнання дає можливість випускати високоякісну, екологічно чисту продукцію.
В лютому 1998 року встановлено другий розкрійний комплекс Vector 5000 лідера данної галузі машинобудування - фірми LECTRA SYSTEMES (Франція), який дозволяє автоматизувати процес крою тканини верха і прикладних матеріалів (Франція), що значно розширило можливості моделювання та конструювання чоловічого та жіночого одягу.
Інформаційна обробка здійснюється за допомогою локальної комп'ютерної мережі фірми "NetGeare" (США).

Розташована фабрика в семиповерховому будинку.
На 1-му поверсі знаходяться:
- склад готової продукції, оснащений підвісною системою "Jet age" (Швейцарія),
- цех підготовки, в якому приймається сировина та її якісний і кількісний контроль на автоматизованих столах "Menschner" (Німеччина). Також в цеху підготовки здійснюється розрахунок сировини та матеріалів і подача їх у розкрійний цех (3-й поверх) на підйомнику фірми "Bullmer" (Німеччина).
На 2-му поверсі розміщені три секції:
- розкрій основних і прикладних матеріалів, який проводиться автоматичною системою крою фірми "Lectra Systemes" (Франція),
- дублювання елементів крою на автоматизованій лінії фірми "Меуег" (Німеччина),
- обробка деталей полочки та спинки, де встановлено унікальне обладнання.

Після контролю напівфабрикат виробу поступає на 6-ий поверх.
На 6-му поверсі розташовані три секції:
- виготовлення рукава (обладнання фірм "Pfaff", "Durkopp", "Test" (Німеччина));
- виготовлення підкладки (обладнання фірм "Pfaff","Durkopp", "Test" (Німеччина));
- монтаж напівфабрикату до з'єднання з підкладкою (обладнання фірм "Indupress", "Pfaff", "Durkopp", "Test" (Німеччина)).

Після контролю вироби, по підвісній транспортній системі фірми "Eton" (Швеція), опускаються на 5-й поверх, де розміщені дві секції:
- остаточне зібрання виробів з використанням передової технології (обладнання фірм "Indupress","Pfaff", "Durkopp", "Test" (Німеччина)).
- вологотеплова обробка піджака та брюк (нова технологічна лінія фірми "Indupress" (Німеччина), де встановлено унікальний прес для обробки рукава).
Після технологічного контролю вироби опускають на 4-й поверх за допомогою транспортної системи "Iseli" (Швейцарія).

На 4-м поверсі розмістились три секції:
- виготовлення брюк (спідниць) з використанням передової технології (обладнання фірми "Pfaff", "Durkopp", "Test" (Німеччина), "Juki" (Японія));
- експериментальна бригада по виготовленню ексклюзивних виробів;
- прийом і якісний контроль готової продукції (використовуються стандарти міжнародної системи якості "9000").
Далі вироби поступають на 1-й поверх - на склад готової продукції.
Крім того на 5-му поверсі розтошовано експериментальний цех, де здійснюється розробка перспективних моделей та нових технологій, а також дільниці комп'ютерної обробки процесу моделювання, конструювання та розкладки лекал (обладнання, технологія та програмне забезпечення фірми "Lectra Systemes" (Франція)).

Поряд з технологічними та виробничими аспектами, не забуті і соціальні: на фабриці є ідальня на 120 посадкових місць, де працівники підприємства обідають безкоштовно і клуб на 300 посадкових місць.

Виробнича потужність підприємства - 250 тис. виробів за рік.
Вироби, які виробляються на фабриці, під торговою маркою "Михаїла Вороніна", реалізуються понад більш ніж в 30-ти магазинах на території України, завдяки широко розвинутій фірмовій торговельній мережі, а також в країнах Європи та Америки.
Відкрита школа підготовки професійних продавців-стилістів.
З моменту утворення (1994 р.), акціонерне товариство "Київська швейна фабрика "Желань" до кредитів, займів та фінансової підтримки з боку державних і комерційних банків не зверталась.
Фабрика використовує моделі та технології відомого дизайнера і найбільшого виробника чоловічого одягу в Україні - Михайла Вороніна. Фірма "Михаїл Воронін Відень - Париж" експортує свою продукцію в закордонні країни: США, Францію, Німеччину тощо.

Міжнародними медалями відзначені вироби з торговою маркою "Михаїл Воронін" , а також їх автор - Михайло Львович Воронін - академік, автор жилетно-макетного методу пошиву чоловічого одягу без примірок, відомий дизайнер і провідний виробник класичного одягу.
Код компании: 6512