Відкрите акціонерне товариство "Романівський склозавод", вул. Жовтнева, 97, м. Дзержинськ, Житомирська обл., 13000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Романівський склозавод"

Адреса:вул. Жовтнева, 97, м. Дзержинськ, Житомирська обл., 13000, Україна
Телефон:+38(04146) 9-12-39, 9-13-52
Факс:+38(04146) 91759
Вебсайт:


Голова правління - Філіпович Павло Всеволодович

Продукція:
- склянки, чарки, бокали;
- фужери, графини;
- вироби та посуд з кришталю.

Завод складається з двох основних цехів, цех виробітку і цех обробки, та допоміжних цехів: ремонтно-механічного, будівельного цехів, а також енергетичної та транспортної дільниць.

Цех виробітку обладнаний 2 скловарними печами з випуску кришталю та безбарвного скла. Продукція виготовляється видувним способом вручну. Для механічної міцності вироби проходять термічну обробку при температурі 570 град. С.

До складу цеху обробітку входять алмазна, живописна та картонажна дільниці і відділення хімполірування.

На оздобленні скловиробів з кришталю та безбарвного скла широко застосовується алмазна грань за допомогою штучних алмазів та піскоструменева обробка. Кришталеві вироби поліруються в розчинах плавікової та сірчаної кислоти.

В художньому оформленні виробів на заводі утвердився свій неповторний стиль. Асортимент виробів заводу ручного виробництва нараховує близько 80 виробів.

Продукція Романівського склозаводу сприяє збагаченню культури українського народу, примножує добру славу українського скловиробництва.
Код компании: 6472