Відкрите акціонерне товариство "Макаронна фабрика", вул. Фрунзе, 142, м. Київ, 04073, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Макаронна фабрика"

Адреса:вул. Фрунзе, 142, м. Київ, 04073, Україна
Телефон:+38(044) 468-10-22, 468-50-37
Факс:+38(044) 4680332; 4685046
Вебсайт:


Директор - Швець Ніна Наумівна

ВАТ “Макаронна фабрика” – одне з провідних підприємств харчової промисловості, оснащене найсучаснішим обладнанням.

Історія фабрики починається з початку ХХ століття, з 1914 року. З 1996 року підприємство перетворено в акціонерне товариство відкритого типу – ВАТ “Макаронна фабрика” м. Київ, а з червня 2001 входить до холдингу “Євросервіс-Україна”.

На підприємстві встановлено і експлуатується устаткування передових світових фірм – автоматизованї лінії всесвітньо відомої швейцарської фірми Бюллер з технологією Турботерматик для виробництва довгорізаних і короткорізаних макаронних виробів. Крім того, на фабриці є великий парк фасувального устаткування фірм САСІБ, РІЧІАРЕЛЛІ (Італія), БТХ-43,BHV 250 (Чехія). Підприємство має власну акредитовану лабораторію, обладнану сучасними приладами, що дає змогу своєчасно визначити якість сировини і макаронних виробів.

Фабрика першою налагодила випуск макаронних виробів “Екстра” і продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку.

Макаронні вироби “Екстра ” – екологічно чистий і поживний продукт, вони не тільки входять до раціону гурманів, але рекомендуються як дієтичний продукт, особливо незамінні в піст; мають янтарно-жовтий колір, глянцеву поверхню, чудові варочні та смакові властивості, містять 10-12% білку, незамінні амінокислоти.

З впровадженням в дію в січні 1999 р. лінії фірми BUHLER системи Турботерматик для виробництва короткорізаних макаронних виробів випуск найбільш популярної у споживачів продукції групи Екстра збільшився майже в 2 рази.

Макаронні вироби виготовляються з найкращої вітчизняної сировини (пшеничного борошна вищого сорту) і питної води без барвників і домішок.

На фабриці виробляється більш 35-ти найменувань макаронних виробів “Екстра”: вагових та фасованих по 0,4 кг; 0,45 кг; 0,5 кг; 0,6 кг; 0,7 кг; 1,0 кг в яскраві пачки з картону і пакети з полімерних матеріалів. На всю фасовану продукцію одержано 50 свідоцтв про присвоєння товару ідентифікаційного номеру в міжнародній системі EAN-UCC.

Асортимент продукції, що виробляється на підприємстві, включає такі види виробів: довгорізані – вермішель, локшина, макарони соломка; короткорізані – ріжки, ріжки особливі, ріжки кручені, ріжки–гребінці, вермішель, локшина-виток, коліщатка, витушки, пера тощо.

Найбільшими споживачами продукції підприємства є м. Київ і Київська область (35%), також фабрика співпрацює з іншими регіонами України та зарубіжними країнами. За оцінкою Держкомстату частка ВАТ “Макаронна фабрика” м. Київ на ринку макаронних виробів України становить більше 20 %.

10 % продукції від загального об”єму виробництва постачається за межі України: Молдову і країни Балтії. Фабрика має фірмовий магазин для продажу макаронних виробів.

Основною стратегією розвитку підприємства є задоволення потреб споживачів у високоякісних макаронних виробах. З цією метою на фабриці постійно проводиться робота по вдосконаленню техніки і технології, розширенню асортименту продукції, що випускається.

В 2005 році на підприємстві введені в єксплуатацію автомати для пакетування фасовоної продукції в термоусадочну плівку, автомат BHV 250 для розфасовки короткорізаних виробів чешського виробництва, що дозволило збільшити об'єми фасованої продукції в 1,5 рази. Крім того введено в експлуатацію водогрійний котел ТНН 2100, що дозволяє значно економити енергетичні ресурси.

Для підтримки постійного зв'язку зі споживачами з 2001 року підприємство сформувало свою дистриб'юторську мережу в усіх регіонах України.

Прагнучи забезпечити споживачів найбільш повною інформацією про підприємство, ВАТ “Макаронна фабрика” видає рекламні буклети, календарі, канцелярські товари з фірмовою символікою, проводить дегустації та зустрічі зі споживачами.

На конференціях, виставках, презентаціях підприємство отримує схвальні відгуки дистриб’юторів, оптових і роздрібних торгівельних організацій, керівників інших підприємств.

Фабрика – переможець регіонального конкурсу якості “Київ-2002”, “100 кращих товарів України 2003 та лауреат цього конкурсу на державному рівні у 2003 , переможець Всеукраїнского конкурсу якості “100 кращих товарів України 2004”. За участь у 8-му Українському Національному конкурсі якості одержано сертифікат “Визнання досконалості в Україні”. Макаронним виробам “Екстра” присвоєно знаки “Київська якість” та “Екологічно чисто та безпечно”.

Для розширення ринку збуту і пошуку нових клієнтів проводиться рекламна компанія на каналах 5-му, ТЕТ, КТМ, ТРК, в газетах “Бізнес”, “Продукты питания”, в журналах “Мир продуктов”, “Food & Drinks”, в проектах Української торгово-промислової і Київської торгово-промислової палат.
Код компании: 6049