Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Пульс", просп. 50 років Жовтня, 26, м. Київ, 03148, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Пульс"

Адреса:просп. 50 років Жовтня, 26, м. Київ, 03148, Україна
Телефон:+38(044) 407-31-38
Факс:+38(044) 4076927
Вебсайт:


Директор - Жарков Ярослав Васильович

Науково-виробнича фірма “Пульс” - підприємство-виробник нового покоління медичної техніки - установок універсальних кріохірургічних “Кріо-Пульс” (свідоцтво про державну реєстрацію № 168/2001 від 30 травня 2001 р.). Основне призначення установки “Кріо-Пульс” - гарантована кріодеструкція заданого об'єму біологічної тканини (у першу чергу онкологічної) практично на будь-яких органах людини.

За період з 1981 року по теперішній час колективом розроблена конструкція, створена робоча документація, організовано серійне виробництво й поставлені споживачам наступні модифікації пересувних кріохірургічних установок - «Кріоелектроніка-2», «Кріоелектроніка-4» як проміжні варіанти, і «Кріо-Пульс» - основний варіант. Усього за вищезазначений період виготовлено й поставлено споживачам більше 300 виробів. Вищезгадані кріохірургічні установки успішно експлуатуються в лікувальних закладах - як у великих науково-дослідних центрах, так і в районних лікарнях, приватних лікувальних кабінетах, профілакторія. Основними споживачами універсальних кріохірургічних установок “Кріо-Пульс” є спеціалізовані онкологічні медичні заклади країни.

Основні області застосування на сьогодні - абдомінальна онкологія, лапароскопічна хірургія, гінекологія, проктологія, урологія, дерматологія, косметологія.
Схема побудови установки, а також основних конструктивних вузлів та пристроїв кріогенної системи захищені 9 австрійськими національними та 7 світовими патентами, у тому числі, в ЄС, США, Японії.

У цей час ведуться роботи як по створенню переносної й стаціонарної кріохірургічних систем, так і комплектів кріоінструментів та аплікаторів для інших областей медицини.
Код компании: 6002