Спільне українсько-італійське підприємство "ВЕНЕТО", вул. Деревообробна, 5, м. Київ, 01103, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Спільне українсько-італійське підприємство "ВЕНЕТО"

Адреса:вул. Деревообробна, 5, м. Київ, 01103, Україна
Телефон:+38(044) 467-71-25
Факс:+38(044) 4677138
Вебсайт:http://www.veneto.com.ua


Президент - Одарич Сергій Олегович
Директор - Соколов Артур Дмитрович

Українсько-італійське спільне підприємство "ВЕНЕТО" пропонує співробітництво по просуванню на ринок високоякісних товарів для здорового сну та відпочинку, що користуються стійким попитом та популярністю у споживачів.

"ВЕНЕТО" здійснює свою діяльність на українському ринку більш ніж 7 років і на сьогодні є одним з підприємств Української Меблевої Групи "ВЕНЕТО". УІСП "ВЕНЕТО" провідний виробник ортопедичних пружинних матраців як в Україні, так і в країнах СНД. Завдяки своїм унікальним властивостям, всі матраци "ВЕНЕТО" схвалені Міністерством охорони здоров`я України і визнані як "ортопедичні" та "лікувально-профілактичні", а також рекомендовані до використання Українською асоціацією ортопедів-травматологів з метою профілактики захворювань хребта.

Зважаючи на зростаючий інтерес покупців до продукції "ВЕНЕТО", підприємство постійно розширює свій асортимент і сьогодні пропонує нові високоякісні товари для здорового сну та відпочинку:
- ліжка з натуральної деревини;
- ортопедичні каркас-ліжка ;
- постільні аксесуари:
- подушки;
- постільна білизна;
- ортопедичні м`які меблі;
- ортопедичні матрац- ліжка.

Вся продукція "ВЕНЕТО" виготовляється з високоякісних матеріалів виробництва Італії та країн СНД за сучасними технологіями на італійському та швейцарському обладнанні. Всі товари, матеріали та комплектуючі сертифіковані.
За час свого існування компанія здобула репутацію надійного ділового партнера, про що свідчить наявність серед постійних клієнтів провідних меблевих фабрик України, імпортерів меблів, готелей, санаторно-курортних закладів. Компанія "ВЕНЕТО" постійно розширює ринок збуту своєї продукції і сьогодні має широку ділерську мережу та фірмові магазини в багатьох регіонах України.
Нашим постійним клієнтам пропонуються вигідні умови співробітництва. Ми сподіваємось, що подальше знайомство приведе до взаємовигідної співпраці.

"ВЕНЕТО"- це завжди здорово і здорово!
Код компании: 5791