Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтингова компанія "Увекон", вул. Сергія Струтинського, 8, м. Київ, 01014, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтингова компанія "Увекон"

Адреса:вул. Сергія Струтинського, 8, м. Київ, 01014, Україна
Телефон:+38(044) 502-45-94, 502-45-97
Факс:
Вебсайт:http://www.uvecon.com


Директор - Шалаєв Володимир Миколайович

Консалтингове підприємство "УВЕКОН" створене в червні 1992 року.

УВЕКОН спеціалізується на експертній оцінці державної і муніципальної власності, надає посередницькі послуги по підготовці до приватизації об'єктів, взаємодіючи, на основі Генеральної Угоди, із Фондом Державного майна України.

Спеціалісти "УВЕКОН" мають іменні сертифікати Фонду державного майна України та Українського товариства оцінювачів на право самостійного проведення робіт з експертної оцінки майнових і немайнових прав і бізнесу на території України, а п'ять спеціалістів мають також і міжнародні сертифікати по програмі "Оцінка і приватизація" Міжнародного агентства розвитку (США) і Лейпцігської (Німеччина) Торгово-промислової палати.

Спеціалісти фірми навчалися і стажувалися в Сполучених Штатах Америки, Німеччини, Угорщини, Чехії, Росії, Польщі.

Фірмою "УВЕКОН" було виконано біля 1000 робіт, у процесі яких оцінено більше трьох тисяч об'єктів, у т.ч.:
АТ "Запоріжсталь", Кременчуцький і Херсонський нафтопереробні заводи, АТ "Суднобудівний завод "Океан", збагачувальна фабрика шахти "Комсомолець Донбасу", Закарпатське вертолітне виробниче об`еднення, Ілічевський завод автомобільних агрегатів, Київська кондитерська фабрика, Мужиєвський золотополіметалічний комбінат, АТ "Оболонь" і більше 10 пивоварних і цукрових заводів України, Верхньодніпровський горно металургійний комбінат, нерухомість міжнародного аеропорту "Бориспіль", АТ "Київський м'ясокомбінат", ВАТ "Мотор-Січ"

Готельні комплекси: "Театральна", "Хрещатик", "Таврида" (м. Ялта), "Херсон", "Санкт-Петербург", "Черемош" (м. Чернівці).

Офісні-готельні центри:
"Регіна бізнес центр", "Замок Ричарда", "Макулан", "Площа Перемоги", "Контрактовий будинок", комплекс із 40 будинків Старокиївського кварталу

Банки
130 об'єктів у 83 населених пунктах України

Об'єкти малої приватизації
Понад 200 об'єкти в 40 населених пунктах України

Спеціалістами "УВЕКОН" вперше в Україні розроблене теоретичне обгрунтування і виконана практична апробація підходів до визначення фізичного зносу устаткування промислових підприємств, вперше в Україні розроблені методичні підходи до оцінки вартості об'єктів житлового і нежилого фонду (для визначення розмірів орендної плати) із використанням елементів масової оцінки при значній кількості оцінюваних окремо розташованих і вбудоване - прибудованих орендованих помешкань, що дозволило в щодо стислі строки здійснити оцінку понад 1500 будинків і помешкань, розроблена математична модель пошуку аналогів при оцінці нерухомості методом порівняння продажів.

Підприємство здійснює збір і аналіз інформації про стан ринку нерухомості (житлового фонду, офісів, торгових і промислових площ) у місті Києві, інших містах України і Республіки Крим, а також відслідковує хід приватизації в різних галузях економіки.

"УВЕКОН" неодноразово залучався Київським земельним комітетом для розробки нормативних документів в області регулювання земельних відносин у місті Києві, оцінки вартості земельних ділянок.

Разом із міжнародною аудиторською фірмою "COOPERS AND LYBRAND" спеціалістами фірми "УВЕКОН" виконані роботи з оцінки майна СК "Джонсон-Київ", Херсонського плодоовочевого комбінату, Львівського хімічного і Кременчуцького нафтопереробних заводів.

Важливим напрямком діяльності підприємства "УВЕКОН" є розробка бізнес - планів і техніко-економічних обгрунтувань інвестиційних проектів, а також їхня економічна експертиза.

Об'єктивність висновків "УВЕКОН" по експертній оцінці підтверджена спеціалістами іноземних компаній.

У перелік послуг, запропонованих "УВЕКОН", входять:
- оцінка цілісних майнових комплексів і усіх видів нерухомого і рухомого майна;
- оцінка внесків сторін при створенні спільних підприємств;
- розробка бізнес - планів і техніко-економічних обгрунтувань інвестиційних проектів;
- розробка інвестиційних проектів;
- надання консультаційних послуг із проблем приватизації і інвестування;
- розробка методологічних і методичних документів у сфері економічного консалтинга за замовленнями законодавчих і виконавчих органів різного рівня;
- експертиза приватизаційних і інвестиційних документів;
- проведення інвентаризації незавершеного будівництва і його оцінки;
- розробка умов проведення аукціонів, конкурсів, тендерів.
Код компании: 5779