Товариство з обмеженою відповідальністю "Українсько-німецька компанія "Укртермобуд", вул. Генерала Свиридова, 40, м. Миколаїв, 54034, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Українсько-німецька компанія "Укртермобуд"

Адреса: вул. Генерала Свиридова, 40, м. Миколаїв, 54034, Україна
Телефон:+38(0512) 21-41-56, 21-50-30, 21-51-85
Факс:
Вебсайт: http://www.termobud.com.ua
Мапа завантажується...


Генеральний директор - Коренецький Богдан Михайлович

Українсько-німецька компанія “Укртермобуд” створена в червні 1995 року як господарське підприємство. Власниками підприємства є німецька фірма «Rinova Planen und Bauen GmbH», українські підприємства «Аркада» (м. Київ), «Термопроектбуд» (м. Миколаїв) і фізичні особи. Основна мета створення УНК «Укртермобуд» – виробництво сучасних енергозберігаючих елементів домобудування, тари. упаковки, одноразового посуду із спіненого полістиролу, а також впровадження в Україні прогресивної системи монолітного домобудування «Rinova-TERMODOM».

До складу компанії входять:
1. Основне промислове виробництво (2 цехи), яке забезпечує випуск елементів домобудування по системі «ТЕРМОДІМ» і утеплювача із спіненого полістиролу.
2. Допоміжні виробничі цехи, які забеспечують виробництво слідуючої продукції:
- арматурних балок-«Filigran» для перекриття термобудинків;
- всі види арматурних каркасів і металевих конструкцій;
- полистіролбетонних блоків для зовнішніх стін та перегородок;
- бетонну тротуарну плитку;
- будівельні вироби і конструкції із лісоматеріалів.
3. Будівельне управління з будівельними майданчиками в м. Києві, Миколаєві і Ялті, які забезпечують будівництво об'єктів за системою «Термодім”.Будівельне управління забезпечене спеціальним обладнанням, потужними бетононасосами, інвентарною опалубкою та необхідною будівельною технікою.
Головний офіс компанії знаходиться в м. Миколаєві (обл.), офіси представництв розташовані в м.м. Києві, Кривому Розі, Ялті. Компанія користується широкою мережою ділерів, які працюють в 17 містах України.
В компанії працюють на постійній та тимчасовій контрактній роботі більше 200 чоловік , близько половини з них з вищою та середньою спеціальною освітою. Інженерно-технічний персонал і менеджери компанії забезпечують комплексне обслуговування складного обладнання промислових цехов, розробляють проектно-кошторисну документацію, здійснюють керівництво промисловими цехами та будівельними майданчиками, а також ліцензійний нагляд (шефмонтаж) за будівництвом об'єктів за конструктивно-технологічною системою «Rinova-TERMODOM» в усіх областях України.
В 1996 році компанія «Укртермобуд» вперше в Україні ввела в дію завод по виробництву елементів домобудування, декоративних оздоблювальних матеріалів та одноразового посуду на основі вспінюючого полістиролу – EPS. Поставку, монтаж та налагодження технологічного обладнання здійснювали фірми «Storopack Reichenecker GmbH + Co» (Метцинген, Німеччина) і «KURTZ» (Дюссельдорф, Німеччина).
Перший пусковий комплекс заводу забезпечує виробництво енергозберігаючих елементів будинків за системою «Термодім» загальною площею 50 тисяч квадратних метрів, а також плиточного утеплювача із пінополістиролу в об'ємі 10 тисяч куб.метрів. Потужність першої черги заводу по переробці спіненого полістиролу(EPS) складають 500 тн на рік.
Другий пусковий комплекс заводу розрахований на виробництво 50 тисяч куб.метрів ефективного утеплювачу, виробництво тари і упаковки, декоративних оздоблювальних матеріалів та одноразового посуду із вспінюючого полістиролу.
Код компании: 5638