Компанія "Vicotec", проспект Дружби Народів, 19, м. Київ, 02042, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Vicotec"

Адреса:проспект Дружби Народів, 19, м. Київ, 02042, Україна
Телефон:+38(044) 529-68-62
Факс:+38(044) 5295664
Вебсайт:


Генеральний менеджер - Кононенко Віктор Олександрович

Компанія була заснована в січні 1994 року і розпочала свою діяльність з реалізації продукції Sony. З листопада 1994 року компанія стала розширювати ряд торговельних марок і асортимент товарів, що пропонуються. Крім того компанією було прийнято рішення про створення власної мережі роздрібних магазинів з продажу електроапаратури та побутових електроприладів.
На початку діяльності в штаті компанії було близько 10 чоловік. Річний обіг в 1994 році склав 4,5 млн. дол., в 1995 році компанія досягла цифри 9,5 млн. дол., в 1996 році - 13,5 млн.дол.

Зараз в компанії працюють 120 чоловік. Фірма здійснює поставки в 40 роздрібних торгівельних компаній по усій Україні. Крім того, компанія має 6 власних роздрібних магазинів у Києві, Львові, Харкові, Вінниці, Одесі та Рівному.

Мета компанії - загальноукраїнська мережа супермаркетів, які спеціалізуються на електроапаратурі і побутових приладах. Зараз доля роздрібних магазинів в обігу компанії складає 50%. Як роздрібний торговець, вона може запропонувати споживачу широкий вибір якісних товарів наступних груп: телебачення, персональні Hi-Fi аудіо та автомобільні магнітофони, відео магнітофони, холодильники, пральні та посудомийні машини, кухонні прилади, аксесуари та засоби самозахисту, не кажучи вже про дружні відношення до клієнтів в магазинах, надання кваліфікованих консультацій та обслуговування, поставці "до дверей" і професійному підключенні . В фірмових магазинах VICOTEC - широкий вибір (біля 45 фірменних марок) різних побутових приладів для дому і ведення господарства, а також різноманітні аксесуари до них.
Для ділерів-оптовиків в різних регіонах компанія пропонує ті ж групи товарів, але з обмеженим числом фірм.
VICOTEC поставляє товари тільки на умовах DDP.
Компанія являється безпосереднім ділером наступних фірм: Sony, Pioneer, Daewoo, Supra, Samsung, Philips, Semitech (Nokia TVs), Emtec (BASF Magnetics), General Electric, Electrolux, Braun, Groupe SEB (Tefal, Rowenta), Merloni (Ariston, Indesit), Unomat.

Компанія має власні транспортні відділи, з мережею шляхів, що дозволяє найбільш ефективно поставляти та розподіляти продукцію.

Сервіс - одна з найбільш важливих сфер діяльності компанії.
VICOTEC являється офіційним обслуговуючим агентом таких компаній, як: Philips, Panasonic, Electrolux, Pioneer, Nokia Tvs, Samsung.
Обслуговуючий відділ має досвід репарації таких фірм, як Supra, Akai, Funai, Daewoo і т.д. Тут працюють 13 висококваліфікованих працівників.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві і обслуговує відділи, які працюють у Львові, Харкові, Вінниці та Одесі.
Компанія вважає себе однією з найбільших торгівельних фірм в Україні, а також одним з найбільших інвесторів.
Увесь прибуток компанії вкладається в розвиток її структури.
За час існування компанія VICOTEC вклала біля 2 млн. дол. в навчання співробітників, розвиток магазинів і транспортного обслуговування.
Код компании: 5575

Компанія розміщена в розділах:

  • Київ - Побутова та офісна техніка

  • Русская версия каталога:

    Компания "Vicotec"

  • Киев - Бытовая и офисная техника