Українська юридична група, вул. П.Лумумби, 4, к. №106, м. Київ, 02042, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Українська юридична група

Адреса:вул. П.Лумумби, 4, к. №106, м. Київ, 02042, Україна
Телефон:+38(044) 528-73-06
Факс:+38(044) 5282427
Вебсайт:http://www.rulg.com


Генеральний директор - Василенко Олена Анатоліївна

Українська юридична група, штаб-квартира якої знаходиться в Вашингтоні та її філії, Група юридичної практики (Москва, Росія) і Українська юридична група (Київ, Україна) пропонують повний спектр юридичних послуг великим і середнім підприємствам, які розглядають можливості або вже здійснюють ділову та інвестиційну діяльність в Росії, Україні та інших країнах СНД.

Компанія пропонує:
1. Юридичну підтримку в країні в процесі відкриття та роботи філій і представництв компаній; консультації з питань законодавства. Компанія має кваліфікованих експертів з питань нафтогазової промисловості, сільського господарства, телекомунікацій, споживчих товарів, цінних паперів, банківської справи та приватизації.
2. Стратегічне сприяння при відповідній корпоративній структурі, оптимальній податковій структурі, проведення аналізу діяльності та юридичного аудиту компаній.
3. Представлення перед державними органами інтересів компаній-клієнтів, в тому числі компаній, які мають законодавчі або процедурні труднощі.
4. Розв'язування суперечок, які виникають між компаніями, в місцевих судах і міжнародних арбітражних органах.
5. Ведення процесів у зв'язку с банкрутством в державних арбітражних судах.

Інформація про компанію та контактні дані розміщені на Web-сервері компанії за адресою: www.rulg.com.
Код компании: 5571