Компанія "Джонсон і Джонсон", просп. Московський, 19б, м. Київ, 04073, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Джонсон і Джонсон"

Адреса:просп. Московський, 19б, м. Київ, 04073, Україна
Телефон:+38(044) 417-61-13
Факс:+38(044) 4644890
Вебсайт:


Джонсон и Джонсон - один з найбільших у світі виробників широкого асортименту продукції медичного призначення, що обслуговує як безпосередньо споживача, так і фармацевтичні та професійні медичні ринки. Завдяки успішній фінансовій діяльності компанія входить до числа 50 найбільших промислових компаній Сполучених Штатів.

У складі Джонсон і Джонсон - 180 компаній, які реалізують продукцію медичного призначення в 175 країнах світу. З моменту заснування компанії (більше 110 років тому), її характерною рисою є застосування у роботі найсучасніших досягнеть, що служить визначальним фактором постійного росту компанії та підтримання її конкурентоспроможності.

У виробництві та реалізації продукції споживчого та медичного призначення широкого спектру зайнято 90 тис. співробітників компанії. Асортимент продукції включає, зокрема, товари для догляду за дітьми, засоби надання першої медичної допомоги, медикаменти, що відпускаються за рецептом, засоби діагностики, планування сім'ї, жіночої гігієни, дерматологічні препарати.

Компанія Johnson & Johnson Consumer Zug, діяльність якої зосереджена на ринках Східної Європи, працює в Україні з 1996 року, пропонуючи широкий асортимент засобів особистої гігієни та товарів для догляду за дітьми.
Код компании: 5568